Hry představené na PC Gaming Show – TÉMA

Herní výstava E3 byla letos zrušena podobně jako většina velkých akcí a předváděčky her, které nás v budoucnu čekají se roztrhaly do několika menších přenosů. Včerejší PC Gaming Show představila víc než 50 trailerů k novým hrám a tady jsou ty nejzajímavější z nich.

Valheim

První hru představilo studio Coffee Stain a při sledování traileru mě okamžitě napadlo srovnání s Conanem. Na procedurálně generované mapě si můžete postavit osadu, vydat se na dobrodružnou výpravu nebo prostě jenom craftit. Jenom na rozdíl od Conana hrajete za vikingy. Datum vydání zatím nebyl oznámen, ale už se hráči můžou přidat do bety.

Elite Dangerous: Odyssey

Vesmírný simulátor se začátkem příštího roku dočká obrovského updatu. Hráči poprvé v historii celé série budou moci přistát na nových planetách a prozkoumat je pěkně z blízka. Přidání FPS žánru do série přinese spoustu nových možností gameplaye a přitáhne i nové hráče.

Humankind

Amplitude Studio si připravilo oznámení hry, která zaujme nejen fanoušky strategií. Představte si, že můžete sledovat první krůčky lidstva a opatrně ho vést tou lepší cestou. Humankind je hra o přepisování historie, která má obrovský potenciál a pokud se všechno povede, možná půjde o nejlepší strategii vůbec. Vývojáři navíc vyzvali hráče, aby se zapojili do vývoje téhle epické hry a podělili se s nimi o nápady.

Godfall

Godfall byla jedna z těch velice očekávaných her hlavně proto, že jde o hru, která poběží na novém PlayStationu 5. Akční RPG si zahrajeme i na počítači, a kromě barevného světa plného prastarých chrámů a krvelačných bestií, lákají tvůrci na možnost přizpůsobit si gameplay vlastnímu stylu hraní a hromady lootu. Godfallu se dočkáme koncem tohoto roku.

 Mafia

O remasterování celé trilogie Mafia série se toho už napsalo a namluvilo hodně. A zatímco na třetím díle není v podstatě, co remasterovat a dvojka si víc, než nové textury zasloužila nový obsah, všichni jsme napjatě čekali na trailer k remasterovanému prvnímu dílu. A ten vypadá naprosto luxusně. V nové traileru sice nejsou přímo záběry z hraní hry, ale rozhodně je na co se těšit.

Surgeon Simulator 2

Jeden ze zábavnějších titulů, které byli představeny je pokračování Surgeon Simulatoru. Nejde o moc realistickou hru a operování v téhle hře nemá v podstatě žádná pravidla. S partou kamarádu si ale můžete ve hře užít hodně zábavy, kromě „zachraňování“ virtuálních životů si spolu můžete zajít na bowling nebo společně skočit do vířivky.

The Outlast Trials

Jestli mě nějaký horor dokáže vyděsit, tak je naháněčka v nemocnici s přerostlou gorilou za zády. A Outlast Trials tak nějak splňuje všechny kategorie. Hráč se stává nedobrovolnou pokusnou krysou, na které vědci za studené války provádí experimenty a jeho jedinou nadějí je útěk z facility nápadně se podobající nemocnici.

PC Gaming Show představila hodně připravovaných titulů a každý hráč si na předváděčce našel něco pro sebe. Mě osobně zaujaly hry uvedené výše, jaké hry zaujaly vás?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.