Hry roku 2019 – TÉMA

Vánoce jsou ideální doba na dohrání všech her, které jste během roku nestihli projít. Na Steamu, GOG a Epicu jsou obrovské slevy a v podstatě každý hráč si sestavuje svůj vlastní žebříček nejlepší her roku 2019. Takže jaké jsou nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější hry roku 2019?

Bordelands 3

Originální looter shooter od studia Gearbox se dočkal třetího dílu. Borderlands 3 se drží toho, co umí nejlépe a nabízí hráčům větší, propracovanější mapy s novými zbraněmi, větším počtem nepřátel a novou příběhovou linkou.

What the Golf?

Sportovní hry jdou většinou úplně mimo mě, ale What the Golf je výjimečný. Kdo mohl čekat, že golfová hra, ve které ani nemáte míček může být tak zábavná. Jednotlivá golfová hřiště (levely) jsou pojatá velice originálně a je potřeba myslet trochu netradičně k jejich dokončení.

Metro Exodus

Jakožto zarytý fanoušek knižní předlohy, jsem byla nadšená oznámením hry Metro Exodus a zároveň skeptická k jejímu příběhu. Příběh se přesunuje mimo moskevské metro a vývojářům se otevírá nová příležitost k úplně jinému pojetí tohoto universa. A protože vyspoilovat cokoliv o této hře je hrdelní zločin, můžu jenom doporučit její nákup.

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro je přesně ten typ hry na kterou mě strašně baví se dívat, ale absolutně ji nedokážu hrát. Kombinace poutavého příběhu, dark souls gameplaye a temné atmosféry celého světa funguje skvěle. Kdyby moje reflexy byly o trochu rychlejší a nervy trochu pevnější, dostala by přidělené místo na harddisku.

Telling Lies

Pamatujete Her Story? Průkopníka úplně nového žánru, který do sebe spojil videa, detektivku a neuvěřitelně zajímavý příběh? Telling Lies staví před hráče příběh čtyř lidí, který se hráč dozvídá skrze shlédnutí krátkých videí. Pořadí, v jakém hráč videa shlédne jsou jenom na něm a jestli si dokáže jejich příběh správně poskládat je ve hvězdách.

Disco Elysium

Disco Elysium mě původně zaujalo jenom grafickým zpracováním a upřímně jsem moc nečekala, ale asi nikdy jsem se tak nespletla. Během první hodiny hraní si mě hra tak omotala kolem prstu, že kdykoliv jsem nehrála, přemýšlela jsem kam půjdu a co budu dělat, až hrát budu. Příběh a postavy v něm překonali všechna očekávání, plynulý gameplay a možnost ovlivnit každý malý detail ve hře z ní pro mě dělají to nejlepší tento rok.

Call of Duty: Modern Warfare

Jako někdo, kdo na Call of Duty sérii vyrostl jsem při oznámení Modern Warfare čekala jenom na jednu věc, potvrzení singleplayeru. Nový Modern Warfare se podle mě vrátil ke starým dobrým časům Call of Duty, které nabízí kvalitní střílečku s možností multiplayeru a skvělou kampaní. Prostě perfektní kombinace.

Resident Evil 2: Remake

Sáhnout hráčům na oblíbenou hru a oznámit její remake je vždycky riskantní krok. Capcom dal do předělání Resident Evilu 2 všechno a fanoušci teď vývojáře nosí na rukou a chválí do nebe. Jestli jste jako malý taky pařili RE2 na PSku a ještě jste nesáhli na remake tohoto dílu, nechápu na co čekáte. Příští rok totiž vychází Resident Evil 3: Remake.

The Outer Worlds

Zatímco se Bethesda plácá v problémech kolem Falloutu 76, Obsidian (Fallout New Vegas) se vydal vlastní cestou a letos představil hráčům sci-fi RPG The Outer Worlds. Kolonie na vzdálené planetě potřebuje svého hrdinu a ať se chystáte pomáhat lidem nebo zničit všechny jejich sny, Obsidian je na to připraven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *