Humble Assassin’s Creed Bundle – NOVINKY – Za pár peněz spoustu asasínů

Před týdnem vyšel film na motivy Assassin’s Creed, který měl vyplnit roční mezeru mezi klasickým každoročním vydáváním nových dílů, ale nebyl bohužel ani fanoušky této série, ani lidmi, kteří o tomto franchise nikdy neslyšeli, přijat příliš kladně. Ale právě probíhající Humble Bundle obsahující velké množství her z této slavné série opět zdvihá reputaci Ubisoftu.

Za nejnižší sumu o výši nejméně jednoho dolaru dostanete celkem 4 z těchto her. Tři z nich jsou z minisérie  Assassin’s Creed Chronicles – India, China a Russia – které toho s ostatními asasíny vlastně nemají tolik společného a nedostalo se jim zrovna pozitivního ohlasu. Na rozdíl od normálních dílů je tento díl celý ve 2D, respektive v takzvaném 2,5D, kde některé scény simulují 3D obraz, ačkoliv tomu tak ve skutečnosti není. Čtvrtou z nich je naprostá klasika – samotný první díl Assassin’s Creed, v kterém se poprvé vydáte v roli Desmonda Milese, bývalého barmana a asasína, do Animu, prohledávat vzpomínky jeho předka Altaira ve 12. století.

Kdo by chtěl zainvestovat trochu více, může zaplatit průměrnou částku, která se nyní pohybuje 8 dolarů, dostanete k již výše zmíněným hrám ještě další dva díly – druhý a třetí díl i s DLC a k tomu ještě Liberation. V druhém díle dostanete novou výbavu a ocitnete se v roli dalšího z historických asasínů, Ezia. Třetí díl přináší novinku, ocitáme se totiž v role templáře a v Liberation dokonce v roli první ženské protagonistky.

Nejvyšší tier za 15 dolarů pak přihazuje do vínku ještě Unity, kde můžete poprvé upravit svůj charakter dle své vlastní volby, a Brotherhood, přitom například Revelations a údajně nejoblíbenější 4. díl – Black Flag  zůstávají z nějakého neznámého důvodu opomenuty. Nicméně pokud ještě nevlastníte některý z těchto dílů, určitě je dobrý nápad trochu zainvestovat a tenhle balíček si pořídit, protože taková nabídka se jistě nebude jen tak opakovat.

Na zakoupení tohoto balíčku máte ještě více jak týden, ale pokud vám chybí některý z dílů AC a nachází se zde, tak určitě s koupí neváhejte, protože cena je opravdu více než příznivá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *