Humble Bundle – NOVINKY – Yogscast Jingle Jam  

03. 12. 2016 Zuzana Bumbová
1 308 zhlédnutí

Začal nám advent, vánoce jsou skoro za dveřmi a s nimi i spoustu velmi zajímavých akcí. Jednou z nich je rozhodně i Yogscast Jingle Jam – herní balíček, který se s každým následujícím dnem více a více rozrůstá. No a pokud vás to také zajímá, tak celá částka, kterou za tyto hry utratíte, půjde na charitativní účely. A to na charitu, jakou si sami zvolíte, tuto částku můžete také libovolně rozdělit mezi různé charitativní organizace, ale většina z nich se zabývá léčbou konkrétních nemocí a zpříjemnění života těm, kteří těmito nemocemi trpí.

Tento balíček funguje na podobném principu jako adventní kalendář. Základní cena je 5 dolarů, ale za to dostanete pouze Datlof – karetní hru k tisku a poděkování od teamu Yogscast. Nicméně za 30 dolarů si můžete pořídit celý balíček, který již nyní obsahuje 6 her, které si můžete stáhnout, nebo použít přiložené Steam kódy a aktivovat si je na svém Steam účtu. A každý den přibyde jedna další, a na rozdíl od klasického adventního kalendáře, tenhle se u 24. prosince nezastaví, ale skončí až posledním prosincovým dnem. Balíček také slibuje, že obsahuje hry, jejichž hodnota dohromady přesahuje 650 dolarů, a jak už nám Humble Bundle v minulosti dokázalo, rozhodně můžeme tomuto tvrzení věřit. Ačkoliv je odhalena teprve pouze asi pětina celého balíčku, tak už nyní rozhodně některé z těchto her stojí za zmínku.

goatsimulator_titleart

Zatím asi nejznámější z nich je zábavná „blbůstka“ na odreagování – Goat Simulator, o které nejspíše většina vás již slyšela. Jedná se o zajímavou hru na zabavení ve volném čase, kdy se vám nechce přemýšlet nad složitými úkoly a vymýšlet nějaké strategie, jen si trochu zaskotačit v otevřeném světě a samozřejmě vcítit se do života šílené kozy, která je schopna devastovat svět.

kholat_icon

Pro fanoušky trochu temnějších žánrů se zde zase nachází poměrně dost neznámá hororová hra Kholat, která je zasazená do krásného uralského pohoří a vaše okolí v této hře vytváří opravdu věruhodnou temnou atmosféru.

unnamed

Umělecké duše s citem pro logiku a láskou k surrealismu zaujme třeba i klenot Back to Bed od nezávislých vývojářů, kde si lehce potrápíte své mozkové závity při řešení hádanek, ale nemějte strach, hra není nijak těžká a nejvíce klade důraz právě na dobrý vizuální dojem z izometrického světa, v kterém se nachází.

ss_bbc6fe2d9750f3bbb7ae9cfcc7c4b19bdd9c4bd1

Tím ale rozmanitost zdaleka nekončí, a proto pokud vás stále ani jeden z těchto žánrů nezaujal, nezoufejte, nabídka je opravdu široká. Další hrou je Guilty Gear XX, arkádová 2D mlátička s anime tématikou, která navzdory tomu, že nezní příliš originálně, sklidila docela úspěch u svých nepočetných fanoušků.

runner2-ss1

Dále tu máme Bit.Trip Runner 2, další oddychovou hru, tentokrát je to však plošinovka, založená na rytmu hudby, kde stejně jako v předchozím díle budete utíkat přes tři různé světy a pokusíte se překonat rekordy své vlastní, svých kamarádů, nebo se umístit i v celosvětových žebříčcích.

1600x900_9nsfeb

A poslední prozatím odhalenou hrou je již trochu známější hra Psychonauts, vtipná kultovní plošinovka s roztomilou a veselou grafikou a miloučkým příběhem v roli mladého psychika Razputina, jehož cílem je přidat se právě k elitní skupině Psychonautů, ale stane se něco, s čím ani on bohužel nepočítá.

Ale na to již musíte přijít sami, pokud se odhodláte si tento balíček koupit. Údajně je počet těchto balíčků omezen a rozhodně je o ně dost veliký zájem a s přibývajícími hrami bude jistě jen růst, takže pokud vás zaujal, či v nejbližších dnech ještě zaujme, rozhodně neváhejte a kupujte, dokud je stále k dispozici!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0