Hunt: Showdown – ZAJÍMAVOSTI – Dobré zprávy

Je to něco málo přes rok co se Hunt: Showdown dočkal oficiálního vydání. Od té doby ušla hra obrovský kus cesty a konečně si jí můžeme vychutnat naplno. Stav, ve kterém se nacházela před rokem je dávno pryč a ze hry se stává zajímavá kompetitivní PvP střílečka. Crytek sice pracuje na novém remasteru Crysis, ale i tak odvádí skvělou práci. 

Hunt: Showdown se pomalu ale jistě plní velmi zajímavým obsahem a hra již zdaleka není tak stereotypní jako bývala. Základem je pořád bounty hunting ve dvou, kdy se na mapě ocitnete spolu až s pěti dalšími týmy. Na dokončení kontraktu máte hodinu a za tu dobu musíte stihnout zneškodnit bosse a odnést si odměnu. Mimo jiné můžete hrát v módu pro tři hráče nebo quickplay pro jednoho hráče a novinkou jsou Trials, kdy plníte mise a dostáváte za ně odměny. 

Novinkou je taktéž boss Assassin, který rozšiřuje herní obsah, ale ve výsledku funguje na stejném principu jako ostatní bossové, akorát je trochu otravnější. Hra obsahuje již pěknou dávku DLC, které přidávají lore a odemykají hráčům nové postavy a skiny na zbraně. Jedná se tak o klasický placený obsah, který vám neposkytuje ve hře žádnou výhodu, ale unikátní vzhled.

Tou nejlepší zprávou je ale to, že hra je již konečně stabilní, bugy jsou sníženy na minimum a nic tak nebrání tomu si hru užít na maximum. 

Špatnou zprávou ale zůstává počet hráčů. Ten se pohybuje okolo 5-6 tisíc, což je samozřejmě problém, který ani sebelepší matchmaking nevyřeší. Často se tak stane, že se na mapě ocitnete s hráči, kteří jsou o mnoho levelů vyšší. To se ale zlepšuje spolu s tím, jak roste váš skill. Důležité tak je nenechat se odradit krušnými začátky. Crytek by si se tak měl mnohem více zaměřit na reklamu. A víme, že to rozhodně umí, vzhledem k úspěšným titulům jako je Crysis 3. Nicméně se snahami studia počet hráčů kontinuálně stoupá a vše nasvědčuje tomu, že to bude lepší a lepší. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *