HyperX Cloud Flight S – RECENZE – Tak to má být!

Testování bylo dlouhé, ale přineslo svoje výsledky. HyperX Cloud Flight S dokázaly svojí jedinečnost a směr, kterým se vývoj sluchátek bude ubírat. Ve výsledku jsme sice nalezli i pár drobností, které úplně nevyhovují, ale pojďme na to postupně. 

Co se týče kvality, tak HyperX Cloud Flight S patří mezi jedničku na trhu mezi bezdrátovými sluchátky. Excelují v poslechu hudby, herním audiu a i při audio/video hovorech. Konstrukce a náušníky jsou zpracovány velmi kvalitně a i když o tom není nikde ani slovo, Cloud Flight S se pohybují na pomezí klasických a noise cancelling sluchátek. Technologií ANC sice nedisponují, ale izolace od okolních zvuku je na tak vysoké úrovní, že si budete muset sluchátka sundávat při potřebě vnímání okolního zvuku. 

Sluchátka disponují funkcí 7.1 prostorového zvuku, nicméně v praxi se nejedná o žádnou dramatickou změnu a sluchátka již v základu vykreslují zvuk prostorově skvěle. Taktéž je nutné, aby 7.1 zvuk podporovala nejdříve hra, ve které tuto funkci chcete uplatnit. 

Jak již bylo zmíněno výše, sluchátka jsou konstrukčně zpracována skvěle, nicméně působí trochu těžce, což je daň za 30ti hodinovou výdrž. Váží 320 gramů a díky robustním náušníkům a bateriím vystupují moc do prostoru a těžiště se tak vzdaluje od hlavy, což někdy nepůsobí příjemně. Zmíněná výdrž je více než dostačující a nikdy nebylo nutné hru přerušit z důvodu potřeby dobití. Sluchátka byla testována v kombinaci s bezdrátovou dobíjecí stanicí, kterou je nutné dokoupit zvlášť. Patrně málokdo vydrží hrát nebo pracovat 30 hodin v kuse a při odchodu od počítače položí sluchátka na stojánek a ihned se dobijí. 

Odnímatelný mikrofon se zdá jako maličkost, ale ve výsledku je velmi příjemným doplňkem, protože mikrofon může v mnohých případech překážet. Dalším skvělým doplňkem je ovládací kolečko hlasitosti přímo na sluchátkách. 

HyperX Cloud Flight S tak nastavují směr, kterým by se herní sluchátka měla ubírat a nebrání maximálnímu hernímu zážitku. Skvělou informací je i cena, která se dostává na čím dál rozumnější částku, přičemž sluchátka svou kvalitou excelují. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *