IEM 2015 – LoL / CS:GO – výsledky

21.11.-22.11.2015

Hra: Counter-Strike: Global Offensive

Hned ze začátku turnaje se vyměnil tým EnVyUs za tým Counter Logic Gaming, protože v Paříži byly teroristické útoky a nechtěli se vystavovat žádným problémům. Další tým, který byl taktéž vystřídán, je Ninjas in Pyjamas, nahradil je tým G2 Esports. Svůj důvod odůvodnili tím, že NiP by si rádo odpočinulo, a mohli se připravovat na další turnaje.

Průběh turnaje: Hrálo se na Bo3, kde G2 Esports si snadno poradil s týmem Counter Logic Gaming, taktéž to měli lehké týmy Natus Vincere a Liquid, kteří vyhráli 2 – 0. Zde mne velice překvapil tým Liquid, že nenechal postoupit tým Virtus.Pro alespoň do semifinále. Pouze jeden tým měl větší problém se svým soupeřem, a to tým SoloMid, který hrál proti týmu Cloud9, naštěstí vyhráli 2 – 1. V semifinále měli G2 Esports velkou smůlu a prohráli proti týmu SoloMid 1 – 2. Naopak Natus Vincere měl opět lehké zápasy proti týmu Liquid, a porazil jej 2 – 0. Ve finále se tedy utkali Natus Vincere a tým SoloMid. Týmu SoloMid ale nepřálo štěstí a prohráli 0 – 2. Gratulace NaVi.

CSGO

Hra: League of Legends

Zde opět nastala výměna jednoho z týmů, a to týmu Fnatic, kteří kvůli nemoci jednoho z hráčů dali možnost si zahrát na IEM týmu Unicorns of Love. Pokud jsem dále pochopil z oficiálních stránek IEM, tak se 2 týmy neopovažovali přijet na tento turnaj a tímto krokem měli týmy Origen a Jin Air Green Wings jistý postup do semifinále – kontumační vítězství.

Průběh turnaje byl opravdu snadný. Ve čtvrtfinále a semifinále vyhráli týmy vždy 2 – 0 (můžete se podívat na podrobné výsledky na obrázku níže), a ve finále vyhrál tým Origen 3 – 0 nad Counter Logic Gaming – hrálo se na Bo5. Gratulace týmu Origen za opravdu nádherné tři hry, kdy v podstatě nedali CLG ani šanci něco ukázat (pár momentů tam ale bylo).

lolko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *