IEM Season X Katowice- World Championship

Datum akce: 4.3. – 6.3. 2016

Hry: League of Legends / Counter-Strike: Global Offensive / Starcraft II

Prize pool: 500 000 USD = všechny hry

Lístky na akci: Lístky byly v podstatě automaticky vyprodané, nebyla skoro žádná šance je získat, ale jen pro přehled, vám zde napíši, kolik stály.

(uvedené ceny jsou v PLN) – Jednodenní vstup vyšel na 60, vstup na tři dny za 150, poté nějaký lístek, který se podobá jednodennímu, stál 99, a premium na tři dny s Goodie bagem a dalšími výhodami vás vyšel na 500. Je zde ale také možnost k zakoupení God Mode Pass, který stojí 4 000, a máte v ceně i 5* hotel na 3 dny + všechny vstupy a výhody.

Kvalifikované týmy (hráči):

css

 

CS:GO = Team EnVyUs / Fnatic / Natus Vincere / Astralis / The MongolZ / Virtus.pro / Ninjas in Pyjamas / E-Frag / mousesports / Luminosity Gaming / FaZe / Tempo Storm

Skupina A: Fnatic, NaVi, Luminosity, NiP, mouz, MongolZ

Skupina B: EnVyUs, Astralis, Virtus.pro, FaZe, E-Frag, Tempo Storm

Týmy, umístěné na prvním místě ve skupinové části postupují ihned do semifinále, týmy na druhé a třetí příčce se utkají ve čtvrtfinále o postup. Čtvrtfinále a semifinále budou hrány na Best of Three, Finále bude na Best of Five. Výhra je zde 250 000 USD, které se rozdělí mezi týmy.

lol

LoL = Origen / Counter Logic Gaming / ESC Ever / Qiao Gu Reapers / Team SoloMid / SK Telecom T1 / Fnatic / Royal Never Give Up

Skupina A: ESC Ever, Origen, Royal Never GU, SoloMid

Skupina B: SK Telecom, Fnatic, Qiao Gu, CLG

Hra bude ve stylu dvojité eliminace týmů, tudíž Best of One, poté 2 a 2 týmy ze skupin postoupí do Playoffs, kde se bude hrát na Best of Three a finále na Best of Five. Rozdělí se zde 100 000 USD pro všechny týmy.

sc

Starcraft II = 32 hráčů, kteří se různě kvalifikovali z NA/EU serverů.

sc2 katowice

Všechny zápasy se budou hrát na Best of Five, až na finále, které bude na Best of Seven. Vyřazování podle pavouka. Výhra je zde 150 000 USD, které se rozdělí mezi hráče.

Je pro mne veliké překvapení, že LoL zde skoro nemá žádné zastoupení, jak je to letos u CS:GO, a taky se prize pool podle toho razantně mění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *