Indiana Jones and the Great Circle – Trailer odhaluje první pohled na hru!

V připravované videohře Indiana Jones and the Great Circle bude Indiana Jonese namlouvat Troy Baker, který nahradí ikonického Harrisona Forda. Baker je známý herní hlasový herec, který v průběhu let pracoval na různých populárních titulech. Hlavní designér hry, Jerk Gustafsson, prozradil, že Baker se významně podílel na vývoji hry a přispíval k animaci a střihovým scénám prostřednictvím snímání pohybu. Tým MachineGames se snažil vytvořit klasický filmový zážitek tím, že se spoléhal na kaskadéry a zahrnul realistickou fyziku Indyho biče.

Byly také odhaleny další podrobnosti o herním obsazení. Tony Todd propůjčil hlas postavě Locus, která iniciuje příběh krádeží zdánlivě bezvýznamného artefaktu. Alessandra Mastronardi namluví Indyho novou partnerku, investigativní novinářku Ginu Lombardi. Hlavního padoucha, Emmericha Vosse, namluvil Marios Gavrilis. Hra se zaměří nejen na postavy, ale také na Indyho bič, který je klíčovým prvkem jeho arzenálu. Autoři se rozhodli pro fyzikálně simulovaný bič, který hráčům umožní používat jej jako zbraň nebo pro různé interakce v rámci herního prostředí.

Příběh hry se odehrává necelý rok po událostech filmu Dobyvatelé ztracené archy a zkoumá Indyho emocionální stav po rozchodu s Marion Ravenwoodovou. Hra Indiana Jones and the Great Circle se odehrává v roce 1937, tedy mezi filmy Raiders a Indiana Jones and the Last Crusade, a slibuje, že nabídne kombinaci akce a hádanek a poskytne hráčům realistický a drsný zážitek. Hra má vyjít v roce 2024 pro PC a Xbox řady X|S a bude k dispozici v rámci služby Game Pass.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *