Indiana Jones – Vše co víme o tomto dobrodružství od Bethesdy?

V rozhovoru s Toddem Howardem, výkonným producentem společnosti Bethesda Games, bylo pro fanoušky hry Indiana Jones přinášející dobré zprávy. Howard zmínil, že je vášnivým fanouškem série a že již od roku 2009 předkládá společnosti Lucasfilm nápady na hru. Projekt se však rozvinul až poté, co se Disney připojil s investicí. I když Howard neprozradil mnoho podrobností o hře, naznačil, že průzkum bude významnou součástí hratelnosti. Howard také prohlásil, že více informací o hře bude odhaleno v blízké budoucnosti.

Fanoušci Indiana Jonesa netrpělivě očekávají jakékoli novinky týkající se hry a doufají, že jim přinese jedinečný a dobrodružný zážitek. Díky spojení talentů společností Bethesda Games a MachineGames mohou hráči očekávat hru, která zachytí podstatu oblíbené filmové série.

Pete Hines, šéf vydavatelství, nedávno potvrdil, že hra Indiana Jones společnosti Bethesda bude exkluzivní pro Xbox a PC. Hines to prozradil na soudu v rámci právního sporu mezi Microsoftem a Federální obchodní komisí. Původní smlouva mezi Bethesdou a Disney zahrnovala vydání hry na „více konzolích“, ale po akvizici ze strany Microsoftu byla smlouva upravena a hra se stane exkluzivní pro Xbox s jednodenním vydáním na Game Pass.

Zvěsti o tom, že Indiana Jones byl původně plánován jako multiplatformní titul, se objevily v květnu 2022. První zprávy naznačovaly, že hra nebude exkluzivní pro Xbox, ale další zprávy tuto myšlenku popíraly a tvrdily, že Indiana Jones na konzole PlayStation nepřijde.

Hra Indiana Jones byla oznámena v roce 2021 a v současné době ji vyvíjí studio MachineGames, které je známé svou prací na sérii Wolfenstein. Todd Howard působí jako výkonný producent titulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *