Indie hry roku 2020 – TÉMA

Rok 2020 se konečně blíží ke svému konci a přichází tak čas podívat se na ty nejlepší hry, které nám přinesl. Zvláštní pozornost si zaslouží především nezávislý vývojáři se svými originálními nápady. Takže které hry se dostaly na seznam letos a určitě byste si je měli do konce roku zahrát?

UNTITLED GOOSE GAME

Cílem hry je terorizovat obyvatele malého anglického městečka v roli husy. Okradete malého frmáře o jeho plodiny, seberete mu klíče a rádio a uspořádáte si vlastní piknik. Nebo svážete klukovi tkaničky a ukradnete mu brýle. Hra je plná skrytých úkolů, achievementů a předmětů, které může husa ukrást a znepříjemnit život ostatním lidem.

THE SOLITAIRE CONSPIRACY

Klasická karetní hra se dočkala zajímavého oživení, když se k ní přidali tajní agenti. Hraním karet sbíráte agenty, snažíte se je dostat na svou stranu, a i když zrovna neohromí gameplayem, příběh na pozadí a perfektní grafické zpracování za to stojí.

CLOUDPUNK

Cyberpunk 2077 sice tahle hra nepřekoná, ale jestli jste si tenhle žánr oblíbili, zkuste Cloudpunk. Neon-noir hra je těžce zaměřená na příběh a jak Rania projíždí neony osvětlené město, dostává se k novým věcem, které je potřeba prozkoumat.

PHASMOPHOBIA

Phasmophobia je kooperativní hledání duchů, na které jsme se doteď museli dívat jenom po půlnoci v televizi. Hra je pořád ještě v Early Accessu, ale i tak je populární mezi streamery na twitchi i ostatními hráči. Nejlepší zážitek vás čeká s VR headsetem, ale i bez něj dokáže hra pořádně vystrašit.

GTFO

Kooperativní akční střílečka z první osoby a trochou hororu navíc. Kdyby se Left 4 Dead, Dead Space a Alien: Isolation spojili, dostali byste přesně tuhle hru, ve které se hrůza střídá s adrenalinem a vytváří nezapomenutelné zážitky. Při prozkoumávání podzemního komplexu můžete spoléhat jenom na svůj tým, komunikace je klíčová a stejně tak plný zásobník.

Fall Guys

Battle-Royale hry už byli populární, ale Fall Guys je udělal ještě populárnější a hlavně zábavnější. Kdo by odolal barevným fazolkám, které se snaží být tou poslední fazolkou na mapě nebo tou první v cíli. Vývojáři už rozšířili svůj tým a plánují do budoucna vydat další rozšíření hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.