Indie hry z Gamescomu – NOVINKY

Gamescom přinesl několik velkých oznámení. Dozvěděli jsme se, že Cyberpunk 2077 vyjde i na Google Stadia a pokud vlastníte Nintendo Switch, blíží se vašim směrem nálož her. Vývojáři nezapomněli ani na ostatní platformy a tady najdete výběr těch nejzajímavějších indie her z letošního Gamescomu.

Flotsam se odehrává v zaplaveném světě, kde je úkolem hráčů sbírat věci na hladině a stavět z nich město. Podobně jako ve hře RAFT i tady vylepšujete svoje recepty a snažíte se přežít na vlnách. Hra jde do Early Accessu už 26. září 2019 a zahrajete si ji na PC.

Hue je mladík, který se snaží přežít ve světě, v němž se lidi nedostali na špičku potravní pyramidy. Otevřený svět nabídne hráčům možnost objevovat jeho tajemství a sbírat collectibly. Hra slibuje poutavý příběh a roztomilé grafické zpracování. Datum vydání ještě nebylo oznámeno, ale víme, že si Pine zahrajeme na PC a Nintendu.

What the Golf je hra pro lidi, kteří nesnáší golf. Hra je založená na wobbly fyzice a místo míčků používáte všechno ostatní. Unikátní golfová hřiště nabízí úplně nový pohled na celý sport. Dostat míček do jamky není zábavné, ale dostrkat na plošinu (jamku) dům nebo golfistu je mnohem zábavnější.

Tiny Tanks je multiplayerová hra pro 2 až 8 hráčů s kompletně zničitelnou arénou. Prostě si vezmete svůj tančík, vjedete do arény a začnete střílet. Hra má pár stovek různých arén, a tak se neomrzí po prvních pár kolech a už teď ji najdete na Steamu v Early Acessu.

Necrobarista je 3D vizuální román odehrávající se v jedné kavárně v Melbourne. Nadpřirozené bytosti mají možnost strávit svoji poslední noc na Zemi v téhle kavárně a naposledy někomu vyprávět svůj životní příběh. Snad se brzy dočkáme hratelné verze, tahle hra totiž zavání hodně dobrým příběhem.

Genesis Noir je adventura, která se odehrává před, během a po Velkém třesku. Milostný příběh doprovází jazzová hudba a originální grafické zpracování. Datum vydání hry je zatím stanoveno někde před, během a po Velkém třesku, hra míří na počítač.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *