Indie World 2024 – Nintendo představilo nezávislé tituly!

Nintendo nedávno pořádalo první Indie World Showcase 2024, kde byly prezentovány nezávislé hry pro Nintendo Switch. Jedním z oznámených titulů bylo Steamworld Heist 2 od společnosti Thunderful, která vyjde 8. srpna 2024. Hra zachovává hratelnost předchozího dílu, ale bude zasazena do nového prostředí jménem Carribea.

Little Kitty, Big City

Další hrou, ve které hráči ztvární roztomilou kočičku, je Little Kitty, Big City. Hráči budou prozkoumávat zvláštní čtvrť a pomáhat ostatním zvířatům, a to vše na Nintendo Switch od 9. května.

Yars Rising

Atari oznámilo novou hru Yars Rising, která připomíná hry jako Metroid a Mega Man. Hra bude side-scrollingovou run and gun plošinovkou se stealth prvky, a její vydání je plánováno ještě letos.

Refined Self

Refined Self je adventura zaměřená na sebepoznání, kde hráči ovládají androida. Hra se zaměřuje na volby a rozhodnutí hráčů, která ovlivňují postavy a příběh. Refined Self vyjde na Nintendo Switch jako časově omezená exkluzivita v létě.

Dalšími hrami, které byly představeny, jsou Sticky Business, Valley Peaks, Lorelei and the Laser Eyes a Cat Quest III. Sticky Business je živá hra, ve které hráči vytvářejí a prodávají samolepky. Valley Peaks je dobrodružná hra, ve které hráči šplhají po horách a řeší různé hádanky. Lorelei and the Laser Eyes je akční logická hra s nelineárním příběhem, a Cat Quest III je akční RPG, ve kterém hráči bojují s piráty a hledají poklad.

Stich

Na konci showcase byla oznámena také hra Stich, která je přenosovou verzí mobilní hry, ve které hráči vytvářejí vyšívací vzory.

Indie World Showcase roku 2024 nabídla mnoho nových a zajímavých nezávislých her pro Nintendo Switch. Hráči se mohou těšit na různé žánry a zážitky, od strategických her po dobrodružství a akci. Mnoho z těchto her bude exkluzivně dostupných na Switch a budou vydané ještě letos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *