Infectonator – MOBILNÍ HRY – Zničte svět!

​Máte rádi hry se zombie tématikou? Chcete si zahrát hru, ve které můžete zamořit celý svět nemrtvými požírači mozků? Hledáte hru pro krácení dlouhé chvíle? V tom případě se Vám jistě zalíbí má dnešní volba. Hra pro příležitostné hraní od amerických vývojářů, Infectonator!

Jak již název napovídá, tady půjde o nákazu lidstva. A čím přesně? Koho nakazíte tímto nebezpečným virem, stane se zombíkem a bude ho dále přenášet na další a další.

Vaším úkolem bude nakazit celý svět. Jako první dostanete šanci v asijských městech, jako například Pekingu, nebo v Jakartě.

Nákaza probíhá buď samotným virem, který nakazí až tři lidi, nebo si můžete za peníze, které při nákazách získáte, pořizovat samotné zombie, které Vám pomohou město získat. Pomoci Vám také mohou zbraně. Která bude Vaše nejoblíbenější? Granát, či past?

Ve hře se setkáte s množstvím lidí. Jediní, na které si dávejte pozor, jsou policisté a vojáci. Právě ti se totiž snaží město ochránit a Váš virus zastavit! Můžete na ně použít například granáty, nebo zbraně.

Každé město má své podmínky, které pokud splníte, město padne a bude Vaše. Jednou bude Vaším úkolem likvidace všech lidí v daném čase, jindy budete muset zničit určitý počet policistů, nebo použití vybraných zbraní.

Čím dále hrou postupujete, tím více vylepšení a možností se Vám nabízí. Podaří se Vám dobýt všechna města?

Hru si také můžete zahrát v nekončící verzi bez jednotlivých úrovní. Který mód se Vám zalíbí více?

Hru si na Google Play stáhlo více než jeden milion hráčů. Přes 125 tisíc lidí ji udělilo hodnocení 4,4 hvězdičky z celkových pěti.

Přidáte se také a přinesete světu zombie zkázu?

+ velmi pěkná pixelová grafika

+ chytlavá hra

+ spousta vylepšení a bonusů

+ dva různé módy

– některé složité úrovně

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *