Injustice 2 – NOVINKY – Želvy Ninja v novém DLC!

Když se řekne klasická arkádová bojovka, představím si Tekken nebo Street Fighter. Když se pak zamyslím nad dnešními tituly, jasně mi vyvstane na mysl Mortal Kombat, který, ačkoliv stál u vzniku klasický bojovek, mám spojený spíše s dnešními dny a díly 9 a 10. Totiž, Mortal Kombat je u mě v poslední době až na druhé koleji a vystřídalo ho Injustice 2. To je titul právě také od tvůrců Mortalu Kombat, tedy od studia NetherRealm. Injustice 2 přináší perfektní myšlenku – tedy bojovku, ve které si můžete vybrat svou oblíbenou postavu z komiksového univerza DC Comics. Batman, Superman nebo Green Lantern jsou již v základní hře, ale spousta z nás se těšila především na dodatkový obsah, který bude NetherRealm Studios vydávat. Základní verzi Injustice 2 obohatilo již pár postav z Mortalu Kombat nebo rohatý démon Hellboy. Co dalšího nás čeká?

Upřímně, je se na co těšit. Jako další nás totiž čeká hned pořádný zástup postav. Ve vánočním DLC totiž budou hrát prim Želvy Ninja, ze stejnojmenného komiksu, kresleného seriálu i filmové adaptace. Želví bojovníci se ve hře objeví všichni čtyři, tedy Donatello, Michelangelo, Raphael i Leonardo. Zatím zůstává záhadou, jak za ně budeme moci hrát. Možnosti se kupí, ale nejpravděpodobněji zní asi fakt, že si vždy vybereme jednu z želv a za ní budeme hrát, přičemž během útoků nám mohou přispěchat na pomoc právě naši želví bratři. Pokud se ale mezi vámi čtenáři najde někdo, kdo Želvy Ninja moc nemusí, nevadí, i pro něj se jistě něco najde.

Do Injustice 2 totiž vedle želvích mužů přibudou ještě dvě postavy a to fyzik Atom, který umí měnit své rozměry a pohrávat si s atomy kolem. A zapomenout bychom neměli ani na novinku v dámském osazenstvu bojovníků, přivítejte tedy čarodějku Enchantress, která se objevila i v nejnovějším filmu Suicide Squad.

Již v pořadí třetí DLC bude v prodeji během poloviny prosince a Vánoce tak dozajista stihne. Opomenout nesmíme ani fakt, že před Vánoci bude k mání i speciální Ultimate Edition, ve které najdete základní hru i se třemi DLC. K Vánocům, myslíme si, ideální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *