Insomniac Games – Únik informací o budoucích projektech a New Game+

Insomniac Games plánuje přidat New Game+ do hry Marvel’s Spider-Man 2 na začátku roku 2024. Tým také pracuje na dalších funkcích, jako je výměna barev úponků, změna denní doby a opakované hraní misí. Úplný seznam funkcí velké aktualizace bude potvrzen blíže k jejímu vydání. Insomniac Games se zaměřuje na kvalitu života ve hře a očekává se rozsáhlá aktualizace.

X

Fanoušci se obávají možného zpoždění obsahu kvůli nedávnému útoku ransomwarem na Insomniac Games. Společnost Sony potvrdila útok a unikly citlivé informace zaměstnanců. Mezi uniklými informacemi jsou také obrázky marvelovského Wolverina a zmínky o projektech, které ještě nebyly oznámeny. Uživatel Redditu zaznamenal tři neoznámené projekty, mezi nimiž je RCE, Spider-Man 3 a Spider-Verse.

Videoherní Spider-Man se dokonce v Across The Spider-Verse objevil

Již nyní je známo, že Insomniac pracuje na multiplayerovém projektu, který by mohl být spojený s Spider-Verse. Někteří fanoušci si dokonce myslí, že by se mohlo jednat o hru, ve které si budou moci hráči vytvořit vlastní pavoučí postavu s přizpůsobitelným oblekem a schopnostmi.

Insomniac Games také pracuje na projektu s názvem Marvel’s Wolverine, jehož vydání je naplánováno na rok 2024. Studio je známé díky úspěchu hry Marvel’s Spider-Man, která se prodala ve velkém množství kopií a Marvel’s Spider-Man 2 se za prvních 24 hodin prodalo 2,5 milionu kusů, čímž se stala nejrychleji prodávanou 1st party hrou pro PlayStation.

Zatím není jisto, kdy budou další projekty Insomniac Games oznámeny, ale multiplayerová hra Spider-Verse se zdá být slibnou a může být úspěšná, pokud bude dobře provedena. Doufejme, že se studio brzy vyrovná s problémy souvisejícími s ransomwarem a bude se moci plně soustředit na vývoj her.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *