Intel Extreme Masters – Katowice 2017, CS:GO

Katowice už jsou za námi, ale pokud jsou zde mezi námi, kteří se na začátky nedívali, nebo se nedívali vůbec, ale zajímají je výsledky, tak čtěte dále. Pár dalších článků se budu více zaměřovat na zápasy dopodrobna – semifinále a finále. Tento článek bude o začátcích, kdo postoupil, kdo vypadl a jaké byly vlastně celkové výsledky. Mne osobně totiž překvapily postupující týmy, no uvidíte sami.

Jaké týmy se vlastně na IEM Katowice ukázaly? Astralis / Virtus.pro / Fnatic / Ninjas in Pyjamas / Immortals / Natus Vincere / FaZe / Heroic / Cloud9 / SK Gaming / OpTic Gaming / North

Hrálo se od 1.března 2017 do 5.března 2017. První dva dny patřily pro zápasy – každý s každým ve skupině. Každý tým hrál 5x.

NiP – ti mne velmi překvapili, stejně jako další týmy, že z 5 zápasů vyhráli pouze 1., a to nad OpTic Gaming 16:13. To ale není důvod k radosti, protože ti nevyhráli ani jeden zápas. Dále je zde Fnatic. Ti taky nevím, co dělali, ale vyhráli pouze 2 zápasy, nad NiP 16:14 a OpTic, což je nic moc. Immortals vyhráli 4 zápasy, nedokázali ale porazit FaZe. FaZe si vedl taktéž velmi slibně, ale proti Astralis na mapě Train neměli šanci. Tudíž v této skupině nebyl nikdo, kdo by vyhrál všech 5 zápasů, Astralis totiž porazili již zmínění Immortals.

Postupuje: FaZe, Immortals, Astralis.

Na druhé straně máme Virtus.pro. Ti totiž dokázali zaválet pouze na Mirage, kde Cloud9 dali 16:4, což je velký rozdíl. Jinak vyhráli už jenom nad SK Gaming. Vcelku ostuda na Virtusáky. Cloud9 se vedlo pouze na dvou zápasech, a to proti Heroic, kterým dali 16:7 a také nad SK Gaming 16:9 na mapě Nuke, což mne celkem zaskočilo. SK vyhráli pouze nad Heroic a nad North, což na výherce jednoho z největších turnajů je potupa. Tým North, který, abych se přiznal, neznám, si vedl moc dobře, vyhrál totiž 4 zápasy. Heroic zvítězili 3x. A poslednímu týmu NaVi se nevedlo taktéž nejlépe, z 5 vyhráli 3. I tak ale postoupili dále.

Postupuje: NaVi, Heroic, North.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *