Intel Extreme Masters Katowice 2017 – LoL

Již to vypuklo. Herní šílenství započalo a příznivci hry League of Legends se již dočkali. Dne 25. února, což byla sobota, se začal hrát offline turnaj a pokračovalo to až do 26. února 2017, kde jsme zaznamenali vítěze celé IEM 11. CS-káři mají jejich pár dní slávy posunutý o necelý týden dále, což je zrovna teď, kdy bude vydán tento článek.

Kdo že se vlastně turnaje utkal a předvedl se v polské aréně? H2K-Gaming / M19 / Unicorns Of Love / Flash Wolves / Hong Kong Esports / Kongdoo Monster / ROX Tigers / G2 Esports.

Zápasy, aby se lépe a rychleji rozřadily, byly hrány i předem, a to 22. a 23. února 2017. První den se hrálo pouze na jeden vítězný zápas.

M19 0:1 ROX Tigers / H2K-Gaming 1:0 Hong Kong Esports / Kongdoo Monster 0:1 Unicorns Of Love / G2 Esports 0:1 Flash Wolves.

Po tomto posledním zápase si všechny týmy zahráli 1 proti 1 a poslední zápas dne patřil vítězům a to ROX Tigers 2:1 H2K-Gaming. Jak vidíte, zde se již hrálo na 3 vítězství. Další den se opět utkali 2 výherní týmy, a to Unicorns Of Love 0:2 Flash Wolves. Aby měli ještě jednu šanci ty týmy, které prohráli první den, tak se utkali znovu, o postup. M19 0:2 Hong Kong Esports, a konečné zápasy toho dne patřily Kongdoo Monster 1:2 G2 Esports.

V sobotu se utkal H2K-Gaming 2:1 s Hong Kong Esports, se kterými jsme se tedy museli již rozloučit. Dalším týmem, který podlehl nátlaku a prohrál, nehezkých 0:2, je Unicorns Of Love proti G2 Esports. I přes jejich jednorožčího maskota nedokázali vyhrát ani jednu mapu proti tomuto týmu. Unicorns Of Love tedy také skončili v sobotu.

Posuneme se tedy k neděli. Zde se jako první utkali hráči z G2 Esports, kteří se ještě drželi nad sobotní výhrou. Ti totiž hráli proti ROX Tigers a vyhráli nad nimi 2:1. ROX Tigers tedy odchází. Další byl H2K-Gaming 1:2 Flash Wolves. Loučíme se tedy s H2K-Gaming. O první místo se tedy utkali již nám velmi známí G2 Esports proti Flash Wolves. Abych řekl pravdu, vůbec se mi toto finále nelíbilo. Zřejmě bylo nejhorší ze všech let, co jsem kdy viděl na IEM, ostuda. Nepřipadalo mi to jako finále. Nicméně, Flash Wolves vyhráli 2:0. Gratulujeme k výhře 70 000 USD. Jako třetí byli ROX Tigers a na bramborové pozici jsou H2K-Gaming. Příště hoši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *