iPhone 15 Pro – Nový model míří na hráče! Zahrají si Death Stranding a Resident Evil!

Fanoušci série Resident Evil se mohou těšit na nativní vydání her Resident Evil 4 a Resident Evil Village na novém iPhone 15 Pro od společnosti Apple. Nový telefon bude uveden na trh 22. září a bude stát 999 USD, zatímco verze iPhone 15 Pro Max bude stát 1199 USD. Předobjednávky na oba modely se otevřou 15. září. Obě hry by měly vyjít někdy koncem tohoto roku. Resident Evil 4 remake nabídne vylepšenou grafiku a temnější atmosféru, zatímco Resident Evil Village se zaměří na první osobu a bude mít nové monster.

Hráči, kteří chtějí hrát na cestách, by mohli zvážit pořízení iPhonu 15 Pro nebo iPhonu 15 Pro Max, protože tyto telefony přináší výrazné vylepšení v oblasti mobilních her. Kromě Resident Evil 4 a Resident Evil Village se na iPhone 15 Pro objeví také hra Death Stranding od Hidea Kojimy v roce 2023 a Assassin’s Creed Mirage v roce 2024. Death Stranding poběží nativně na novém hardwaru a využije výkonnosti čipu A17 Pro, který je prvním třínanometrovým čipem v oboru.

Čip A17 Pro poskytuje vylepšení výkonu a schopností. Grafický procesor je až o 20 % rychlejší a podporuje hardwarově akcelerovaný ray tracing, což umožňuje lepší grafiku a zážitky v rozšířené realitě. iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max tak umožní hráčům hrát hry konzolové kvality na svém telefonu. Tyto nové vylepšení budou ideální pro fanoušky série Resident Evil, kteří chtějí hrát tyto hry na cestách.

Apple tedy přináší nový telefon iPhone 15 Pro, který je vhodný pro hráče. S nativními verzemi her Resident Evil 4 a Resident Evil Village a dalšími nadcházejícími tituly jako je Death Stranding a Assassin’s Creed Mirage, nabízí hráčům vylepšený herní zážitek přímo na jejich mobilním zařízení.

Odkaz na YouTube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *