Isonzo – První světová, italská fronta a důraz na taktiku!

Vývojáři ze studia BlackMill Games, tvůrci FPS stříleček z první světové války Verdun a Tannenberg, přesunují svoje tažení na novou frontu. Tentokrát na tu italskou u řeky Isonzo, dokonale modrou oblohou bez mráčků a ostnatým drátem pod nohama.

  • Datum vydání: 13. září 2022
  • Vývojář: M2H, BlackMill Games
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox Series One a X/S, PlayStation 4 a 5

Online střílečka z pohledu první osoby si zakládá na autentičnosti vývojáři usilují o ucelený zážitek. A tak nejen, že nás čekají zbraně a uniformy, které odpovídají svým dobovým protějškům, ale lidi z BlackMill šli ještě o kousek dál a zahrnuli do hry i chování postav.

Po vzoru Verdunu a Tannenbergu nezáleží jenom na tom, jak rychle umíte vyskočit a zaměřit. Hráči by tady měli klást důraz na taktiku a přemýšlet ještě před samotnou cestou na bojiště. Výzbroj, kterou si sebou berete ovlivňuje gameplay stejně jako vaše schopnosti. Na každé mapě se hodí něco jiného, střídat se budou otevřená prostředí s Alpami na pozadí s úzkými uličkami italských měst.

Isonzo je stejně jako jeho předchůdci čistě multiplayerová záležitost. Na mapách pro 48 hráčů se potkají počítačový hráči i konzolisti. Každý přitom má na výběr jedné z šesti hratelných tříd, ty jsou ale omezeny ve svém zastoupení na bojišti. A kromě bránění je tady i deathmatch nebo nový offensive mode. Kde se proti sobě postaví dva týmy, jeden dostane za úkol držet pozici, ten druhý prorazit obranu. A podle toho, jak jim to půjde se buď týmy přesunou na další mapu nebo skončí.

Isonzo vychází už dnes, a do bitev v malebném údolíčku řeky se můžete zapojit na počítačích i konzolích. Hra je dostupná na Steamu a stejně tak na Epic Store. A při pořízení během prvního týdne, čeká na hráče odměna v podobě custom skinů ‚Avanti Savoia‘ s prémiovou uniformou italského důstojníka a dýmky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *