John Wick – Lionsgate připravuje AAA titul!

Filmová série John Wick s Keanu Reevesem v hlavní roli neustále expanduje. Kromě hlavních filmů nás čekají spin-offy a dokonce i videoherní adaptace. Již dříve jsme se mohli setkat s postavou Johna Wicka ve hře Fortnite a Payday 2, stejně jako ve VR hře John Wick Chronicles z roku 2017 a tahové strategii John Wick Hex z roku 2019. Nicméně jeho další samostatný titul nebude jen drobnou záležitostí. O této hře se již delší dobu hovoří a nyní společnost Lionsgate, vedle potvrzení pátého filmového pokračování John Wick, které je momentálně ve fázi příprav, také oznámila svůj záměr vytvořit herní projekt.

Lionsgate rozhodně nemá v plánu brzy skončit s Johnem Wickem, což je pochopitelné vzhledem k úspěchu dosavadních filmů. Rozšíření značky tak proniká do dalších médií. Podle finanční zprávy se studio chystá vytvořit více spin-offů nejen ve filmové a televizní formě, ale také ve světě videoher. Další projekty s Johnem Wickem se tedy budou pravidelně objevovat. V blízké budoucnosti nás čekají čtyři novinky – minisérie The Continental, již zmíněné páté pokračování John Wick, spin-off film Ballerina a ještě jeden projekt, jehož povaha zatím není přesně specifikována.

Z dostupných informací nelze s jistotou říct, zda se jedná právě o videohru, neboť o ní zatím víme velmi málo. Nicméně již v listopadu bylo studio zmíněno v souvislosti s vývojem velké AAA hry. Byly předloženy koncepty a návrhy, a práce na hře aktivně probíhá. Joe Drake z Lionsgate’s Motion Picture Group opět potvrdil tuto informaci. Zatím však nebyl sdílen žádný podrobnější postup projektu nebo informace o tom, zda bylo nalezeno vhodné herní studio, které se na tvorbě hry podílí. Budeme muset počkat na další podrobnosti a oficiální oznámení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *