Journey to the Savage – NOVINKY – Mezihvězdná výprava se čtvrtou nejlepší společností!

Journey to the Savage Planet je sci-fi adventura, ve které se hráč vydá na dobrodružnou cestu se čtvrtou nejlepší mezihvězdnou společností Kindred Aerospace. Nečekejte žádnou survival hru s příběhem napínavým jak kšandy, ale zábavnou výpravu na cizí planetu, kterou prostě někdo musí objevit a zapsat si o ní poznámky do deníčku.

  • Datum vydání: 28. ledna 2019
  • Vývojář: Typhoon Studios
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Hráč je jako nováček pionýrského programu společnosti Kindred Aerospace poslán na mimozemskou planetu AR-Y 26, aby ji prozkoumal. Pokud je planeta obyvatelná, pošlete zaměstnavateli zprávu a může začít kolonizace. A jestli se ukáže, že planeta nemá dýchatelnou atmosféru nebo se vás snaží sežrat i zem pod nohama, přejeme vám pevné nervy a hodně štěstí! Záchrana se nekoná!

Protože Země už není obyvatelná, různé společnosti se předhání ve vypouštění vesmírných lodí na ty „nejlepší“ planety. Problém rychlého vypouštění lodí do vesmíru jsou tenčící se zásoby na Zemi a hráč se tak vydává prozkoumávat mimozemskou planetu s lopatičkou a krumpáčem v kapse. Crafting je důležitou součástí hry, ale kupodivu není vůbec otravný.

Čas od času narazíte na mimozemskou formu života, která není přátelská, ale nemusíte se bát. Máte možnost se bránit a kdyby se to náhodou nepovedlo, pracovní smlouva vás chrání. Pokud zemřete při výkonu služby a vaše práce ještě není hotová, prostě se respawnete, protože tak to stojí ve smlouvě, kterou jste podepsali.

Journey to the Savage planet není jedna z nejdelších her a úplně v pohodě ji dohrajete za 10 hodin (dalších 10 hodin naběháte u plnění vedlejšáků a hledáním upgradů). Vývojáři hru zbytečně nenatahovali díky co-opu dostanete pokaždé jiný zážitek, podle toho, s kým hrajete.

Journey to the Savage Planet je dostupná na Epic Store a za 29.99€ ji dostanete na jakoukoliv platformu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *