Jurassic World Evolution 2 – NOVINKY – Tentokrát s vodními a letéjícími ještěry!

Pamatujete hru Jurassic World Evolution? Takovou tu hru, které jste mohli postavit perfektní park s neuvěřitelně detailními modely dinosaurů a pro jednou zvířata pořádně zabezpečit, aby se nestalo to, co ve filmech? Tak přesně tahle pecka dostane už za 2 dny druhý díl.

  • Datum vydání: 9. listopadu 2021
  • Vývojář: Frontier Developments
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S

Druhý díl přímo navazuje na ten první, takže stejně tak půjde o manažersko-budovatelskou strategii. Stejně jako v první díle je výstavba parku a dohlížení na finance jenom jednou a pro mnohé z nás tou méně zábavnou částí hry. Bioinženýrství a hra s DNA dinosauru je mnohem zajímavější.

Oproti prvnímu dílu se hra dočkala některých úprav, samozřejmě největším přírůstkem jsou nový dinosauři, létající i vodní. Kromě toho byl upraven režim stavby a terénních úprav a nově budou přístupné i jiné oblasti jako je třeba poušť. Vědci se ve dvojce budou podílet na celém vývoji nového zvířete.

Jurassic World Evolution 2 se vrací s úplně novou kampaní, která se odehrává po událostech z filmu Jurassic World: Fallen Kingdom. To znamená, že se dinosauři volně potulují po USA a z nebohých obyvatel si udělali bufet. Dinosaury na útěku je potřeba najít a pochytat. Novinkou jsou i rozmary počasí jako jsou sněhové a písečné bouře, protože na déšť už jsme si všichni zvykly.

Druhý díl se snaží posunout všechno, co bylo v tom první zase o něco dál. Dech beroucí modely dinosaurů, které si můžete prohlížet ze všech možných úhlů zůstaly, k tomu se přidali nové funkce, lepší stavba. Hlavně na fanoušky filmů čeká kampaň, která je vtáhne zpátky do minulosti. A sandbox mod nás nechá postavit park, o kterém jsme vždycky snili s pořádným zabezpečením nebo naopak bez plotů a pravidel.

Hra se dá už teď předobjednat, vyjde na počítače i současné konzole a i když hra nebude mít českou lokalizaci (zatím není v plánu), nijak to neubere na zážitku ze hry. Protože když z inkubátoru vyleze první T-Rex titulky budou k ničemu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *