Jurassic World Evolution – NOVINKY – Již za několik dní!

Jurassic World Evolution je tím nejlepším instabuyem pro všechny fanoušky tycoonů a dinosaurů. Pokud se taktéž těšíte na pokračování Jurského světa, tak není co řešit. Jurassic World Evolution vychází již 12. června a my tu máme další aktuální info!

Nová strategie vychází především z filmové předlohy a máme na mysli hlavně tu z roku 2015 a ne Spielbergovskou klasiku. Poznat se to dá především ze vzhledu samotných budov či průhledných podů určených k dopravě v parku a zároveň k ochraně před nebezpečnými drápy prehistorických tvorů. Filmový feeling by měl navíc podpořit i Jeff Goldblum v roli legendárního doktora Iana Malcolma. Ten by nás měl provázet samotnou hrou patrně v roli komentátora, rádce a osvědčeného guru.  

Dinosauří novinka bude fungovat jako klasický tycoon. Studio Frontier Developments za sebou má již úspěšné tituly jako Planet Coaster a Elite Dangerous, a proto nikdo nepochybuje o tom, že Jurassic World bude kvalitní tycoon. Základem bude vybudování úspěšně fungujícího parku, který se dokáže dlouhodobě uživit, a to i v případě, že ho postihne přírodní pohroma nebo agrese dinosaurů, která způsobí protržení plotů. Cílem tak bude zabránit lidským obětem a dinosaury pěkně rychle vrátit do výběhů. Filmová klasika, kterou můžete řídit vy. Autentickému zážitku bude ještě pomáhat libovolné přepínání z třetí do první osoby a možnost si tak prohlédnou perfektně vymodelované stvoření zblízka.

Ve hře se budete moci vydat několika směry, které budou záviset na vašich preferencích. Máte rádi absolutní bezpečnost? Není problém, akorát bude váš park tak trochu nudný. Řešením je trochu si pohrát s geny dinosaurů a vytvořit něco nečekaného co zvýší návštěvnost vašeho parku, ale na druhou stranu rozhodně nebudete mít jistotu absolutního bezpečí, protože nikdy nevíte, co přesně zkombinováním genů vznikne. Novinka má v rukávu ještě hodně es a všechna se nám odhalí už za několik dní.

Jurassic World Evolution si je možné předobjednat na Steamu s cenovkou 55 eur.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *