Jurassic World Primal Ops – MOBILNÍ HRY – Profesionální odchyt dinosaurů!

Jurský svět už dostal svoje dvě hry na počítače, ve kterých je hráčovým hlavním úkolem postavit úspěšný a hlavně bezpečný park, plný dinosaurů. Všichni ale známe filmy a víme, jak to s takovou bezpečností chodí, stačí malý výpadek proudu a T-Rex se může volně proběhnout po celém ostrově. A jestli vás někdy zajímalo, kdo ho potom chytá, tak odpověď najdete v připravované mobilní hře Jurassic World Primal Ops.

  • Datum vydání: bude oznámen
  • Vývojář: Behaviour Interactive Inc.
  • Platformy: iOS, Android

Napříč filmovou sérií, jsme nejednou viděli, jak si to prehistorická zvířata namíří přes dokonale zabezpečený plot jejich výběhu a vydají se na vlastní dobrodružství. A zatímco bezbranní návštěvníci parku utíkají s křikem jedním směrem, ozbrojené složky běží tím druhým, aby se pokusili dinosaury zkrotit.

Společnost Universal si minulý rok vyplnila žádost o registraci značky Jurassic World Primal Ops a podle popisu to měla být nová videohra z jejich rozsáhlého universa. Popis zahrnoval i počítače, ale teď víme, že jde o mobilní hru, která se dostala ke své soft-launch verzi, v několika vybraných zemích světa.

Hra postaví hráče do role elitního dinosauřího chovatele, kterému nejsou zbraně cizí. Jeho úkol je procestovat Severní Ameriku a dostat zpátky dinosaury od podivných sběratelů, pašeráků anebo třeba vědců. Prostě lidí, kteří by si neměli pořizovat ani rybičky, natož dinosaury a ještě nelegální cestou. K tomu, abyste dinosaury dostali zpátky budete shromažďovat informace z různých zdrojů, infiltrovat nepřátelské tábory,

Každý dinosaur, kterého zachráníte z jeho zajetí se přidá k vašemu týmu. A se svými speciálními dovednostmi, může jednoduše otočit průběh souboje. S některými z dinosaurů si hráč může vybudovat silné pouto, přidat si je do své kolekce a postupně je vylepšovat. Tak jako v každé jiné hře a s jejich pomocí překonat všechno, co na ně hra hodí.

Přesný datum vydání zatím neznáme, ale pokud bude testovací verze úspěšná, nebudeme muset čekat dlouho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *