Kao the Kangaroo: Round 2 – NOVINKY – Jedno nostalgické odpoledne!

14. 07. 2019 Nikola Štěrbová
864 zhlédnutí

PlayStation 2 už asi většina z nás vyhodila a spolu s ním letěly do koše i hry. To ale neznamená, že by staré hry přestaly hráče bavit nebo že by si nechtěli připomenout hry z dob dávno zapomenutých. Studio Tate Multimedia si to uvědomuje, a přitom se nesnaží na hráčích vydělat, jejich Kao the Kangaroo: Round 2 byl v den vydání na Steamu zdarma a teď je jenom za necelé 2€.

 • Datum vydání: 1. června 2019
 • Vývojář: Tate Multimedia
 • Platforma: Microsoft Windows

Kao the Kangaroo: Round 2 se prostě objevil na Steamu. Roztomilý 3D platformer s klokanem v hlavní roli vypadá i po letech prostě skvěle. Hra díky Steamu dostala nové achievementy, ale pořád jde o starou hru s příšernými kamerovými úhly a stovkami platforem, na které se Kao musí dostat. Pamatujete si klokana Kaa a jeho dobrodružství?

Příběhová linka je jednoduchá. Barnaba chce pochytat zvířata na Zemi a pozamykat je do klecí, aby si s naší planetou mohl dělat, co bude chtít. Kao se tak musí postarat o to, aby k tomu nedošlo. Ve více než 20 levelech se Kao prodírá nastraženými pastičkami, až se nakonec utká se samotným Barnabou.

Hra samotná nenabízí nic přelomového. Úkolem hráče je dostat se na konec každého levelu a cestou sbírat penízky a hvězdičky. Většina levelů je klasicky skákacích, ale narazíme i na závody. Nepřátelé na cestách nedělají moc potíží, a protože má Kao u sebe zbraně, není tak těžké se jich zbavit. Nejhorší částí hry jsou momenty, kdy hra samotná nedělá, co by měla a Kao se někde zasekne nebo hráč narazí, protože se překážka spawne Kaovi do obličeje.

Kao the Kangaroo se dá proběhnout za 5 hodin a asi si ho hned nebudete chtít zahrát znovu. Na druhou stranu v knihovně na Steamu vám zůstane napořád a za 2€ vážně neproděláte. Nevím, jestli by mě hra bavila, kdybych ji nehrála jako malá, ale určitě zabaví i dnešní děti. Prostě jde o dobrou hru na jedno odpoledne, kterou můžete hrát s kýmkoliv.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0