Kerbal Space Program – NOVINKY – DLC Making History z vás udělá Elona Muska

Vzpomínáte si ještě na tu lehce připitomnělou, avšak obsahově vyspělou hru Kerbal Space Program. Při troše představivosti by se dalo říct, že se jednalo o simulátor výzkumu vesmíru. Ano, sice hlavními postavami byli prapodivní humanoidní tvorečkové zvaní Kerbalové, avšak titul oplýval ohromným množstvím prvků simulátoru a krom toho byl i pekelně těžký. Dostat vaší raketu na oběžnou dráhu, případně ji pak dostat zpět a to i s vaším živým Kerbalem, to rozhodně nebylo pro sváteční hráče. I přes svou obtížnost ale hra u většiny hráčů splnila očekávání a kdo se od ní neodtrhl hned, ten ji hraje do dnes. A pokud patříte do této skupiny pařanů, kterou ještě Kerbal Space Program nepřestal bavit, máme pro vás skvělou zprávu – blíží se totiž nové DLC.

Datadisk se jmenuje Making History a jeho název mluví za vše. DLC samozřejmě přinese plno nových součástek na vaše lodě a sondy, ovšem největší novinkou bude speciální balíček misí inspirovaný skutečnými vesmírnými lety. Vývojáři bohužel nechtějí prozradit, co vše bude součástí těchto historických misí, můžeme si však domýšlet, zdali bude součástí přistání na Měsíci v roce 1969 s raketoplánem Apollo 11 či současný počin Elona Muska a rakety Falcon Heavy.

Datadisk pravděpodobně bude mít za cíl přilákat k monitorům plno nových i plno starých hráčů, kteří již stále repetitivní titul opustili. Hráčů bude opravdu dost, neboť hra do dnešního dne vyšla na PlayStation 4, Xbox One, PC, Linux, Mac a dokonce i Nintendo WiiU. Titul si již zasloužil obměnu obsahu, jako v případě DLC Making History, které vyjde konkrétně 13. března, tedy velmi brzy. Navíc si vývojáři z jihoamerického týmu Squad připravili speciální nabídku, totiž ti hráči, kteří si Kerbal Space Program zakoupili ještě před dubnem 2013, tedy v předobjednávce, ti dostanou toto DLC zcela zdarma. To je dobrá nabídka, běžte se tedy urychleně podívat, jestli k takovýmto šťastlivcům nepatříte také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.