Kill It With Fire – NOVINKY – Pomsta je má!

10. 05. 2020 Nikola Štěrbová
780 zhlédnutí

Kill It With Fire je hra o zabíjení pavouků. Odvěký nepřítel lidstva se schovává po celém domě a hráč má jediný úkol, zničit ho za každou cenu. Plácačka vám v tomhle případě moc nepomůže, resp. by asi pomohla, ale vyhodit celý dům do povětří s malou pomocí dynamitu nebo ho prostě jenom zapálit, je mnohem účinnější metoda hubení škůdců.

 • Datum vydání: 28. dubna 2020
 • Vývojář: Casey Donnellan Games LLC
 • Platformy: Microsoft Windows, Android

Kill It With Fire dělá z hráče nebezpečného deratizátora (nebezpečného především vlastníkovi domu). Který má jako správný profesionál má vlastní notýsek s úkoly, nejdřív musí najít arsenál, potom osminohého záškodníka, a nakonec se s ním utkat v epické bitvě na život a na smrt.

Hra funguje jednoduše, procházíte dům a opatrně otáčíte jednotlivé předměty, pro případ, že by na nich něco bylo. Chvíli hledáte a najednou ho uvidíte, instinkt vám velí zadupat ho do země, ale jako profesionál musíte zachovat klid. Opatrně vložíte náboj do komory, jedno oko pořád na záškodníkovi a než zmizí zmáčknete spoušť.

Sbírka zbraní se postupně rozšiřuje. Začínáte jenom s notesem v ruce, s kterým rozmáčknete několik prvních pavouků a jako odměnu dostanete shuriken. Než se nadějete držíte v ruce starý sprej na vlasy a zapalovač, pokoj kolem vás hoří a osminohý záškodník se vám směje do ksichtu.

Kill It With Fire je v podstatě simulátor toho co nedělat. Osobně když vidím pavouka mám chuť zapálit celou ulici a přestěhovat se do jiné země, ale svět takhle prostě nefunguje. Možná proto je tahle hra tak skvělá, nechá vás pomstít se nejrůznějšími způsoby, dobře se u ní zasmějete a když jste jako já tak vás dokáže i vyděsit. Navíc všichni pavouci ve hře jsou jenom černý shluk polygonů a nebudou vás děsit ve snech, aspoň doufám.

Kill It With Fire si můžete vyzkoušet zdarma na Steamu, plná verze hry by měla vyjít v létě 2020.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0