Kingdom Come: Deliverance 2 – Český dabing a 4K, ale také 30 FPS!

Pokračování středověkého akčního RPG Kingdom Come: Deliverance 2 od českého studia Warhorse vzbuzuje značné nadšení mezi fanoušky, kteří po oznamovacím traileru a podrobné prezentaci netrpělivě očekávají další podrobnosti. Během brněnského Game Access odhalil producent Martin Klíma nové technické poznatky o hře.

Kingdom Come: Deliverance 2 poběží ve 30 snímcích za sekundu na PlayStation 5 a Xboxu řady X/S. Rozlišení bude 4K na PS5 a Xbox Series X, zatímco 1440p na Xbox Series S. Klíma také poznamenal, že hra si udrží stabilní výkon nad 30 snímků za sekundu, ale nebude k dispozici žádná možnost grafických režimů pro zvýšení snímkové frekvence.

Klíma hovořil o technických omezeních konzole Xbox Series S, zejména o její 10GB paměti, což pro vývojáře představuje výzvu. Přesto byla hra navržena tak, aby splnila očekávání nadšenců do moderních RPG.

Pozoruhodným bodem byla zmínka o množství chyb, které se během vývoje řešily. První díl měl necelých 49 000 chyb, zatímco v pokračování se jich vyskytlo téměř 280 000, z nichž 204 000 již bylo opraveno. Klíma předpokládá, že hra bude uvedena na trh s méně než tisícovkou známých chyb.

Kingdom Come: Deliverance 2 má vyjít ještě letos. Fanoušky jistě potěší, že hra bude obsahovat český dabing a titulky. Kromě češtiny bude hra obsahovat dabing v angličtině, němčině, francouzštině, japonštině a španělštině. Titulky budou k dispozici také v brazilské portugalštině, italštině, korejštině, polštině, ruštině, čínštině, turečtině a ukrajinštině.

Další podrobnosti o českém dabingu jsou zatím utajeny, studio Warhorse však ujistilo, že bude kvalitní. Nové video se očekává již brzy, možná během letního herního festivalu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *