Kingdom Come: Deliverance – NOVINKY – Hned několik nových DLC již v tomto roce!

Kingdom Come: Deliverance se stalo obrovským hitem letošního roku a přineslo nemalou slávu českému hernímu průmyslu. Jedná se o titul od společnosti Warhorse Studios, pro které je tato hra prvotinou. Hned v prvních týdnech po vydání, ke kterému došlo 13. února 2018, se údajně prodalo přes milion kopií. K základní hře ale již v letošním roce přibydou dvé neplacená a tři placená DLC, a k tomu navíc ještě jedno příští rok.

Nejvzdálenější DLC s názvem A Woman’s Lot, kterého se dočkáme až během příštího roku, souvisí s tím, jak byl projekt Kingdom Come: Deliverance vlastně financován. Tvůrci totiž požádali o pomoc na Kickstarteru, kde se jejich první cíl 300 000 liber splnil během neuvěřitelných 36 hodin. Vývojáři tak přidali další záměry, které by uskutečnili při dosažení určité hranice peněz. Za vybrání 400 000 liber se jednalo o nahrání středověké hudby od českých hudebníků. Poté za každých dalších 100 000 liber následovaly přídavky jako soundtrack nahraný symfonickým orchestrem nebo třeba přidání psího společníka hlavního hrdiny. Jedním z oněch přídavků (konkrétně ten za 600 000 liber) byla možnost hraní za ženskou postavu. A právě to by mělo být možné v již zmíněném DLC. Nejspíš se bude jednat o Terezu, kterou známe již z hlavního příběhu.K bezplatným DLC na tento rok patří Hardcore Mode a Tournament!, který rovněž souvisí z Kickstarterem. Za dosažení cíle 900 000 liber bylo totiž slíbeno právě přidání turnajového módu. Jedno z placených DLC se bude jmenovat From the Ashes a údajně by v něm mělo být možné znovu vzkřísit vypálené vesnice. Druhým dodatkem je The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, kde budete nejspíše řešit zamilovaného hlavního hrdinu. A poslední DLC, jež uvidíme ještě letos, dostalo název Band of Bastards, ve kterém budete pravděpodobně muset ubránit České království před nepřáteli.

Zatím není vůbec jisté, kolik si za DLC budeme muset zaplatit. Bližší informace budou vývojáři totiž teprve zveřejňovat v následujících týdnech. Snad se ale v budoucnu dostane i na zbylé cíle z Kickstarteru jako například psího společníka hlavního hrdiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *