Kingdom Come: Deliverance – Recenze na Nintendo Switch port!

Kingdom Come: Deliverance je jméno, které zná mnoho hráčů, ať už z jeho původního vydání na jiných platformách či prostřednictvím kritik a diskuzí. Tato epická RPG hra od Warhorse Studios se stala známou svou realistickou interpretací středověkého života a komplexními herními mechanismy.

Nyní se však tento titul dostává na novou platformu – Nintendo Switch. Jak se tento port povedl? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody v porovnání s původními verzemi? To všechno se podíváme v této recenzi.

Kingdom Come Deliverance dorazilo na Nintendo Switch s ambicí přenést svůj epický RPG příběh do rukou majitelů této konzole. Příběhově nás zavádí do 15. století, do Bouřlivé země české, kde se v roli Jindry, syna kováře, snažíme pomstít smrt naší rodiny a najít své místo v politických a náboženských intrikách té doby.

Přenosná konzole je super! Je však nutnost čekat downgrade!

I když je hra již delší dobu dostupná na jiných platformách, port na Switch má své výzvy. Textury se načítají pomalu, dochází k pádům framerate a vizuální chyby jsou poměrně časté, zejména v režimu Docked. Tyto nedostatky mohou narušit ponoření do hry, ale pokud jste ochotni přehlédnout technické nedostatky, Kingdom Come Deliverance stále nabízí hluboký a složitý RPG zážitek.

Hra přichází s komplexním systémem, který zahrnuje hlad, hygienu a spánek, což ovlivňuje naši interakci s okolním světem. Přestože je port na Switch problematický, samotný herní zážitek zůstává poutavý. Kingdom Come Deliverance je stále fascinující dobrodružství, které stojí za pozornost, pokud jste ochotni překonat technické nedostatky ve prospěch hlubokého a poutavého RPG zážitku.

 

Nyní však úplná novinka! Studio Warhorse odhalí příští týden novou hru, na které pracuje několik let. Oznámení přišlo na sociálních sítích s obrázkem jezdce na koni, ale žádné podrobnosti nebyly zveřejněny. Odhalení je naplánováno na úterý 18. dubna ve 20 hodin na YouTube a Twitchi.

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *