Kingdom Come: Deliverance – Uniklé datum vydání portu na Switch!

Verze populárního středověkého RPG Kingdom Come: Deliverance pro Nintendo Switch, která byla uvedena na Amazonu. Royal Edition hry bude obsahovat základní hru a veškerý dodatečný obsah, a to i s českými titulky. Datum vydání uvedené na Amazonu je 16. února 2024. Hráči se obávají, jak dobře hra poběží na méně výkonném hardwaru Switche, ale je třeba počítat s kompromisy v grafické kvalitě a efektech.

Navzdory zvěstem o připravovaném pokračování nebylo vydáno žádné oficiální oznámení. Spekuluje se, že by k vydání mohlo dojít příští rok, a vývojáři budou pravděpodobně opatrní, aby si ve verzi pro Switch nepokazili pověst titulu Kingdom Come. Kingdom Come: Deliverance je realistické RPG odehrávající se ve středověké Evropě a zobrazující dobu nejistoty a zmatků. Příběh sleduje Jindry, syna kováře, jehož poklidný život naruší nájezd žoldáků a uvrhne ho do občanské války.

Dodatečný obsah hry zahrnuje několik rozšíření. „“Treasures of the Past““ odemyká unikátní mapy pokladů a dodatečnou zbroj. „From the Ashes“ umožňuje hráčům budovat a spravovat vlastní vesnici a rozhodovat o tom, které budovy postavit a jak přilákat nové lidi. „Milostná dobrodružství Jana Ptáčka“ se ponoří do romantických snah Jindřichova přítele Jana Ptáčka. „Band of Bastards“ umožňuje hráčům připojit se ke skupině žoldáků a bránit jejich území. A konečně „A Woman’s Lot“ je největší DLC, které představuje Henryho blízkou přítelkyni Terezu jako hratelnou postavu spolu s přídavkem domácího psa.

Sečteno a podtrženo, zatímco informace o verzi hry Kingdom Come pro Nintendo Switch: Deliverance bylo málo, oznámení na Amazonu naznačuje, že hra na tuto platformu vyjde. Obavy ohledně výkonu na hardwaru Switche a potenciálních grafických kompromisů se dají očekávat. Nicméně díky dobré pověsti hry a zahrnutí dodatečného obsahu do královské edice je hra pro fanoušky RPG na Switchi lákavou vyhlídkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *