Kings and Heroes – RECENZE – Pokus o napodobení dračího doupěte

  • Datum vydání: 31. května 2016 (Předběžný přístup)
  • Vývojář: Industry Games
  • Žánr: Akční, RPG, Dobrodružné, multi-player

Kings and Heroesdd

Pokud máte rádi dobrodružství a akci přímo ve hrách, nebo si rádi zahrajete dračí doupě doma s přáteli, tak hra Kings and Heroes by vás měla, nebo alespoň mohla zajímat. Vývojáři z Industry Games totiž chtějí udělat něco, o co se již pokoušeli jiní vývojáři, ale moc se to nepovedlo. Na českých a zahraničních neoficiálních a oficiálních stránkách jsem se dozvěděl, že hra by totiž měla napodobovat hru, kterou mnozí jistě znáte. Ano, píši zde o stolní hře dračí doupě. Pokud tuto hru někdo nezná, ale zná seriál The Big Bang Theory, tak zde tuto hru mají hlavní postavy v oblibě a párkrát si ji zde zahrají.

Vývojáři slibují pár základních věcí ze hry: 50 různých druhů nepřátel, se kterými se můžete setkat a poté i zabít, CO-OP gameplay s 8 hráči (vy a 7 dalších), multi – playerové (občas i single – playerové) RPG s charakterovým vývojem vaší postavy, obrovský svět, který bude třeba prozkoumat, 20 a více různých druhů bossů, kteří budou odolní, velké množství předmětů a možnost vyrábět si ty nejlepší brnění, zbraně a doplňky. Jedna největší a také nejlepší informace je ale ta, že dungeony budou náhodně generovány a nemělo by se stát, že byste se kdykoli ocitli v totožném dungeonu.

Kings and Heroess

Hra je prozatím v předběžném přístupu a na steamu je bohužel hodnocena (smíšenými pocity, tudíž se líbí na 50% +-), což není úplně moc na novou, stále nevydanou hru.

Můžete hrát za TRPASLÍKA, ELFA, GOBLINA, ČLOVĚKA, ORKA, nebo HALFLINGA. U každé rasy si poté vybíráte povolání, a to Champion, Ranger, Rogue, Wizard a Cleric. Jedna nevýhoda v hraní, kterou vidím ihned na začátku, je tato. Pokud jste v dungeonu a všichni zemřete, ztrácíte všechny věci a ocitáte se ve městě. Nevím, jestli se věci objeví v truhle či nikoli. Výhoda, která bude velmi slibná, je ta, že si budete muset najít partu lidí s různým povoláním. Je totiž nesmysl být v partě s 6 kouzelníky a bez žádného tanka.

Kings and Heroessss

+ napodobení dračího doupěte, propracované nestvůry

– nemožnost jít do dungeonů, pokud nejste v 8 lidech, málo povolání

Předběžné hodnocení: 6/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.