Klonové války pro Star Wars Battlefront II dorazí po kouskách – NOVINKY

Na konferenci EA Play, kterou si vývojářské studio Electronic Arts nechalo ještě před vypuknutím velké akce jménem E3, jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informacích o nových hrách od našich oblíbených vývojářů. Dost se mluvilo o nové FIFě, také o novém Battlefieldu, a jiných hrách. Pochopitelně se ale, k mému úžasu, nezapomnělo na druhý díl hvězdných válek jménem Star Wars Battlefront II. Produkce již v minulosti oznámila, že obsah bude pro Battlefront II vycházet neomezeně a hlavně bezplatně, což bylo velmi potěšující pro všechny hráče, kteří byli již z minula zvyklí DLC obsah dokupovat. Na co se tedy můžeme těšit v příštím updatu Klonové války?

V první řadě je třeba si říct, že vůbec nepůjde o pospolitý jeden update, ale obsah z tohoto „datadisku“ bude vycházet různě a bude se stupňovat. Hlavní je to, že první várka obsahu dorazí ještě v červenci a zbytek aktualizace přijde ještě do konce roku. Tak tedy. V červenci nás svou přítomností ve hře potěší nový herní mód jménem Hero Starfighters, kde se střetnou lodě a letouny hrdinských jednotek. Vedle toho se novinek dočká i samotná herní prezentace, kdy například hrdinové se světelným mečem budou schopni na váš povel meč vysunout či zasunout, také blokování střel či útoků světelným mečem bude ubírat výdrž, a v neposlední řadě jde o novinku v podobě možnosti změnit si vzhled jednotky ještě před zápasem.

V srpnu nás toho čeká o něco méně. Na prvním místě jsou nové možnosti vzhledu klonových jednotek. Vedle toho dojde i k možnosti odemykat si taunty a vítězné pózy za krystaly či kredity. Na podzim ovšem přijde konečně pořádná dávka obsahu a na své si přijde každý. V hlavní roli budou mistr Jedi Obi-Wan Kenobi a kyborg Generál Grievous. Vedle nich také EA láká na nový herní mód, který však není dopředu specifikovaný. Dočkat se můžeme i nových skinů jak klonových jednotek, tak i hrdinů; a k malé úpravě (opět nevíme o co půjde) dojde i v rozvržení týmu v bitvě. No a nakonec na zimu dorazí zbylá dvojice hrdinů, tedy Anakin Skywalker a Hrabě Dooku, samozřejmě i nové skiny pro klonové jednotky a pro hrdiny a hlavně také nové bojiště v podobě planety Geonosis. Máme se tedy rozhodně na co těšit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *