Klonové války pro Star Wars Battlefront II dorazí po kouskách – NOVINKY

04. 07. 2018 Jakub Fišer
725 zhlédnutí

Na konferenci EA Play, kterou si vývojářské studio Electronic Arts nechalo ještě před vypuknutím velké akce jménem E3, jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informacích o nových hrách od našich oblíbených vývojářů. Dost se mluvilo o nové FIFě, také o novém Battlefieldu, a jiných hrách. Pochopitelně se ale, k mému úžasu, nezapomnělo na druhý díl hvězdných válek jménem Star Wars Battlefront II. Produkce již v minulosti oznámila, že obsah bude pro Battlefront II vycházet neomezeně a hlavně bezplatně, což bylo velmi potěšující pro všechny hráče, kteří byli již z minula zvyklí DLC obsah dokupovat. Na co se tedy můžeme těšit v příštím updatu Klonové války?

V první řadě je třeba si říct, že vůbec nepůjde o pospolitý jeden update, ale obsah z tohoto „datadisku“ bude vycházet různě a bude se stupňovat. Hlavní je to, že první várka obsahu dorazí ještě v červenci a zbytek aktualizace přijde ještě do konce roku. Tak tedy. V červenci nás svou přítomností ve hře potěší nový herní mód jménem Hero Starfighters, kde se střetnou lodě a letouny hrdinských jednotek. Vedle toho se novinek dočká i samotná herní prezentace, kdy například hrdinové se světelným mečem budou schopni na váš povel meč vysunout či zasunout, také blokování střel či útoků světelným mečem bude ubírat výdrž, a v neposlední řadě jde o novinku v podobě možnosti změnit si vzhled jednotky ještě před zápasem.

V srpnu nás toho čeká o něco méně. Na prvním místě jsou nové možnosti vzhledu klonových jednotek. Vedle toho dojde i k možnosti odemykat si taunty a vítězné pózy za krystaly či kredity. Na podzim ovšem přijde konečně pořádná dávka obsahu a na své si přijde každý. V hlavní roli budou mistr Jedi Obi-Wan Kenobi a kyborg Generál Grievous. Vedle nich také EA láká na nový herní mód, který však není dopředu specifikovaný. Dočkat se můžeme i nových skinů jak klonových jednotek, tak i hrdinů; a k malé úpravě (opět nevíme o co půjde) dojde i v rozvržení týmu v bitvě. No a nakonec na zimu dorazí zbylá dvojice hrdinů, tedy Anakin Skywalker a Hrabě Dooku, samozřejmě i nové skiny pro klonové jednotky a pro hrdiny a hlavně také nové bojiště v podobě planety Geonosis. Máme se tedy rozhodně na co těšit!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0