Knights&Guns – NOVINKY – I rytíř občas potřebuje brokovnici!

14. 09. 2021 Nikola Štěrbová
355 zhlédnutí

Poklidné středověké království je napadáno vlnami mimozemských příšer, které kosí poddané jednoho po druhém. A kdo jiný, by se jim měl postavit, než-li ctihodní rytíři, v zářivém brnění a se zbraní v ruce. Protože přesně to je Knights & Guns!

 • Datum vydání: 10. září 2021
 • Vývojář: Baltoro Games
 • Platformy: Nintendo Switch

Knights & Guns přivádí zpátky klasickou arkádovou akci podobnou Bubble Trouble, můžete totiž střílet jenom nad sebe. To ale neubírá hře na kráse, v barevném světě s rozmanitým nepřáteli je hromada emzáků, kteří čekají na to, až je někdo sestřelí. A celou kampaň můžete projít v kampani s dalším rytířem po boku, pokud se teda chcete dělit o slávu za vykonané hrdinské skutky.

Všichni víme, že v jednoduchosti je krása a tahle hra z toho vážně těží. Můžete se pohybovat doprava a doleva po obrazovce, střílet nad sebe, občas použít speciální schopnost, vyskočit nebo uhnout. A to je všechno. S tímhle setem pohybů proběhnete celou hru a ani na chvíli se nebudete chtít zastavit.

Z mrtvých nepřátel padá zlato, které jak už to tak bývá, můžete v obchodě vyměnit za lepší vybavení. Různá brnění a zbraně výrazně ovlivňují statistiky postavy dá se s nimi různě experimentovat. A ještě předtím, než se rytíř vydá do dalšího boje, může si připlatit za lepší zbraně nebo jít se standardní výbavou.

Mapa světa je dobře rozvržená, nesnaží se hráče zmást naopak ho jasně vás vede k hlavní dějové lince a přitom nabízí pár odboček k vedlejším misím a lootu navíc.

Knights & Guns je hra, která zaujme hlavně grafický zpracováním. Barevný svět v kombinaci se zábavným příběhem a hromadou enemáků, které je potřeba rozstřílet je většinou dobrá kombinace. Víc toho vlastně ani nepotřebujete. Za doprovodu loutny s baskytarou si jenom užíváte jízdu napříč královstvím.

Hra je zatím dostupná jenom na Nintendo Switch.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0