Komiksová bojovka Injustice 2 vyjde příští rok – NOVINKY

Něco vám řeknu. Nejsem zrovna příznivce typických bojovek, jako například Tekken nebo Street Fighter. Ještě si ale vzpomínám, jak jsem před šesti, sedmi lety hrál na PlayStation 2 Tekkena 5. Klidně bych ale překousl žánr bojovek, kdyby se odehrávaly v zajímavém prostředí, jako například Tekken. Ale je ještě jedna věc, ke které jsem nikdy moc nepřičichl a to jsou komiksy od DC. Neberte mě špatně, mám celkem rád komiksy, vždycky jsem si ale kupoval nebo půjčoval spíše ty od Marvel. Když mi jednou kamarád představil hru Injustice, říkal jsem mu, že mě to asi moc „nechytne“, opak byl ale pravdou.

Není totiž nic lepšího, než když v kůži Jokera nebo Bana natrhnete Batmanovi křídla. Pochopitelně si můžete užít hru i za ty „dobré“. Injustice 2 nabídne mimo jiné novou kampaň a samozřejmě i nějaké nové postavy (Supergirl, Gorilla Grodd a další). Opět budete moci oblékat své hrdiny do různých kostýmů a nově jim snad můžete i upravovat výstroj, zřejmě podle toho, na jakého protivníka si troufáte. Nakonec, na představovacím traileru ne sám ukázal souboj Flashe s Batmanem a i další hrdinové (a padouchové), kteří se ukáží ve hře samotné. Mimo tento trailer je k vidění i 15 minut gameplay záběrů z celé hry, kde se nám představují jednotlivé souboje mezi fungl novými postavami a jejich speciálními útoky a dalšími specialitkami.

Asi vás nepřekvapí, že hra byla představena na tiskové konferenci Warner Bros., jenž byla součástí veletrhu E3, který skončil teprve před několika dny. Bohužel nevíme, kdy přesně hra vyjde, vývojáři zmínili, že se bude jednat o rok 2017, to je ale 12 dlouhých měsíců a odhadovat tak, kdy to bude, může být velmi těžké. Při shánění informací o hře během psaní tohoto článku jsem narazil na různé internetové drby, které tvrdili, že hra vyjde v dubnu, nakonec jsem ale našel i informace, že hra vyjde v lednu, nebo snad dokonce až v červnu. Ať už to bude tak či onak, rozhodně je se na co těšit. Tak a já si teď jdu znovu rozjet kampaň v prvním díle a sehnat nějakého tištěného Batmana a Aquamana, to abych si opět oprášil zápletky v DC komiksech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *