L.A. Noire se vrací na PlayStation 4 a Xbox One – NOVINKY

Vývojářské studio Rockstar Games již několikrát v historii videoherního průmyslu dokázalo, že hry dělat umí. Ať už je to v případě opěvované série Grand Theft Auto nebo v případě westernového Red Dead Redemption. Velký úspěch zaznamenala i kriminální akčně laděná adventura L.A. Noire. Titul vyšel původně v květnu roku 2011, tedy na ještě starou generaci konzolí PlayStation 3 a Xbox 360, pochopitelně i na PC. L.A. Noire zaujal především nadčasovou grafikou, perfektním příběhem, zasazením i skvělou hratelností. Obzvláště vypíchnout se sluší technologie snímání obličejů, díky které vypadá mimika postav neskutečně realisticky a přispívá tak k celkové nadčasovosti titulu. Ovšem od chvíle prvního vydání uběhlo již dlouhých 6 let, ale nejeden fanoušek doufal v remaster pro současnou novou generaci konzolí. A všichni se již brzy dočkáme!

Rockstar Games skutečně plánuje remaster původního titulu L.A. Noire z roku 2011; a přijít má ještě letos. Novodobý zámořský Sherlock jménem Cole Phelps se vrátí na naše obrazovky již 14. listopadu, kdy remaster tolik oblíbené adventury vychází. Remasterovaná edice L.A. Noire bude obsahovat hru samotnou včetně všech vydaných DLC, pochopitelně v obrozené grafice nových konzolí a rozlišení FullHD. To ale vše zní moc jednoduše, Rockstar proto přichystají i port pro konzole podporující 4K rozlišení, tedy PlayStation 4 Pro a Xbox One X. Naprostou špičkou je potom projekt L.A. Noire: The VR Case Files, což představuje sedmero speciálních případů, které budete moci řešit s headsetem VR brýlí. Bohužel musíme prozatím zklamat majitelé PlayStation VR, neboť řešení případů ve virtuální realitě budou moci okusit zatím jen uživatelé HTC Vive.

Datum vydání nového remasteru L.A. Noire na svém twitterovém účtu již oznámilo i Sony PlayStation, tudíž nic nebrání možnosti začít se těšit na nostalgií naplněný noirový příběh plný pohnutek z vyšších míst, zvratů a naturalistického řešení případů losangeleské policie. Remasterovaná edice L.A. Noire vychází 14. listopadu na PlayStation 4 a 4 Pro, Xbox One a One X, PC a také na Nintendo Switch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *