Landlord´s Super – NOVINKY – Simulátor kradení cihel!

Studio MinskWorks, které stojí za povedeným roadtripem po Evropě Jalopy, se vrací s další hrou. Tentokrát se nejedná o simulátor oprav rozpadajícího se trabantu, ale o stavbu domu. A jestli jste hráli Jalopy, je vám jasné, že stavba bude nízkorozpočtová a opravdu detailní.

  • Planované datum vydání: 30. dubna 2020
  • Vývojář: MinskWorks
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux

Landlord’s Super se vrací kousek do minulosti, konkrétně do 80. let, kdy Anglie nebyla úplně nejklidnějším krajem. Autor hru popisuje jako nejambicióznější simulátor stavby domu vůbec a že si dal práci s detaily jde vidět už v traileru.

Při přestavbě starého domu je vždycky potřeba si nejdřív sehnat materiál. Hráč má celkem široké možnosti jak si cihly nebo třeba cement obstarat. Klasický nákup je sice možný, ale komu by se chtělo platit, když na druhé straně města leží cihly u skoro postavené zídky. Situace úplně vybízí k tomu, aby si je octivý stavař vzal, jenom vás při jejich nakládání na kolečka nesmí vidět majitel.

O pár jízd s kolečky přes město později, je čas začít stavět. Samozřejmě po tom, co si namícháte cement, hráč je na celou stavbu sám a co si neudělá, to prostě nemá. Každá cihla a každý hřebík mají na stavbě svoje místo. Nedočkáte se žádného automatického vyskládání cihel do řady nebo seřazení všech tašek na střechu, prostě si máknete.

Naštěstí nejde jenom o simulátor práce bez zábavy, po dni stráveném na stavbě můžete uhasit svoji žízeň v hospodě a popovídat si s několika NPC postavami. Dozvíte se od nich, kdo má nejlevnější nářadí na stavbu nebo najdete potencionální zájemce pro koupi nového domu.

Landlord´s Super je hra, která nabízí mnohem víc než by se na první pohled mohlo zdát. Stará dobrá Anglie se potýká mimo jiné se stávkami a stavět dům v takové době není zrovna jednoduchá záležitost. Ale aby hra nebyla příliš depresivní, vyvažují ji vtipné momenty jako výlet pro cihly zdarma nebo možnost načůrat na cement (když se vám nechce pro vodu).

Hra 30. dubna zamíří do Early Accessu. Tam si nějakou chvíli pobude a autor hry bude čekat na zpětnou vazbu mezitím, co bude přidávat nový obsah. Datum plné verze není znám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.