LawBreakers – NOVINKY

08. 08. 2016 Zuzana Bumbová
1 277 zhlédnutí

Hellion, Axel, Maverick a Bomchelle na straně zákona – Law versus Kitsune, Kintaro, Toska-9 a Cronos na straně Breakers, to je prozatím 8 hratelných postav v nově připravované akční arénové střílečce LawBreakers, která je stále v alpha fázi vývoje, přestože má stále vyjít v průběhu letošního léta. Jedná se sice o hru spadající do žánru, v kterém se příliš mezer na trhu nevyskytuje, nicméně i přesto si již v tak brzké fázi vývoje získala své obdivovatele.

Zajímavým aspektem této hry jsou totiž především hrátky s gravitací, konkrétně s jejím snižováním, ke kterému dochází v určité části hrací mapy. Většina alpha hráčů si také pochvaluje příjemnou grafiku, dobře a detailně zpracované animace a není pro ně těžké se důvěrně seznámit se schopnostmi každé postavy (což je ale také částečně zapříčiněno jejich úzkým výběrem). Ačkoliv jednotlivé hry jsou zábavné a dost rychlé, postavy v této hře se pohybují s nižší základní rychlostí, než je tomu v konkurenčních hrách tohoto žánru (jako například ve hře Overwatch od společnosti Blizzard). Další vadou na kráse je trochu nedoladěné balancování síly schopností postav, což je však v tak brzké fázi vývoje hry samozřejmě ještě prominutelné. Hra zatím také nabízí pouze velmi nízký počet map, které neohromí ani svou relativně nízkou velikostí, ani chybějící komplexností.

LB_website_preview_1200x630

Co se charakterů týče, většinu hráčů zatím příliš neoslovili. O jejich historii toho zatím příliš nevíme a v průběhu hry na sebe pouze neustále vykřikují různé nadávky, a tak je nedostatek nadšení celkem pochopitelný. Je však také zřejmé, že společnost Boss Key, která tuto hru vyvíjí, nechce před oficiálním vypuštěním hry z alpha verze vyzradit příliš mnoho informací a nejspíše si jejich příběhy nechávají na později. Tato společnost také oznámila, že hra nebude free to play, jak bylo původně plánováno, jelikož ve směru, kterým se hra vydala, by podle nich free to play model neměl smysl. Neradi by totiž do hry zbytečně zaváděli mikrotransakce na kupování různých vylepšení, případně v budoucnosti možná i změn vzhledů postav, apod., konkrétní cena však zatím nebyla ještě oznámena, stejně jako přesné datum vydání.

Tímto víkendem oficiálně skončily uzavřené alpha testy a vývojáři nyní budou pracovat na zlepšování hry za pomoci zpětné vazby od dosavadních hráčů. Nicméně jak již bylo řečeno, hra se nachází ve velmi brzkém stádiu vývoje, a tak můžeme doufat, že se tato nadějná akce vyvine ještě v něco lepšího.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0