League of Legends – NOVINKY – Konec šesté sezóny

09. 11. 2016 Filip Starý
1 880 zhlédnutí

League of Legends je prostě nezastavitelná hra. Svojí mocenskou pozici si na herním trhu upevnila natolik, že její budoucí úspěch, alespoň na několik let, je jasný. Hra je v jejím nejlepším obdobím. Pokud byste chtěli podrobně sledovat její vývoj, patrně byste ani nemohli spát, protože prostě není 24 hodin, kdy by se na poli League of Legends nedělo něco zajímavého. A na to přeci jenom každý nemá čas.

Rádi vás tak informujeme o těch nejdůležitějších změnách a zajímavostech za posledních pár měsíců.

Pravděpodobně nejočekávanější událostí letošního roku bylo Mistrovství světa v League of Legends. Letošní turnaj se vrátil do Los Angeles a finále se konalo 30. října. Prvenství obhájil tým SK Telecom T1, stejně jako minulý rok. Korejský tým je zatím jediným, kterému se podařilo na šampionátu zvítězit vícekrát v pořadí.

V noci ze 7 na 8 listopadu oficiálně skončila šestá sezóna. Skin za odměnu tentokrát padl na Maokaie. Victorious Maokai tak bude darován všem, kteří dosáhli alespoň goldu. To nejzajímavější přichází ale s informacemi o další sezóně, která přinese spoustu změn.

Sedmá sezóna bude zaměřena především na assassiny. Dočkáme se tak mnohem více neviditelných šampionů, mnohem více instakillů a také mnohem více jukování. Na své si přijdou i jungleři. Novinkou bude interaktivnější jungle, která bude během hry náhodně „spawnovat“ rostliny, které budou hráčům poskytovat boosty. Například „odpálení“ šampiona od nepřítele, stejně jako Ziggsovo „W“ nebo odhalení části jungle i se zviditelněním nepřítelových ward, a také se objeví rostlina, které poskytne kupu HP výměnou za dočasné snížení rychlosti šampiona.

Osobně doufám, že sedmá sezóna přinese zajímavější šampiony, protože konec šesté sezóně nebyl, co se týče nových šampionů, zrovna nejšťastnější, ať už z pohledu samotného uplatnění nových šampionů nebo kvůli tomu, že bylo vydáno několik „náročných na zvládnutí“ šampionů za sebou.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0