League of Legends – NOVINKY – MSI 2019

Je tady opět shrnutí toho nejnovějšího ze světa League of Legends. Dnes se zaměříme především na jeden z největších turnajů v League of Legends, a to Mid-Season Invitational 2019, který se letos opět odehraje v Asii. Na závěr se také můžete podívat, jaké šampiony a skiny momentálně pořídíte levněji a také které postavy můžete tento týden vyzkoušet v bezplatné rotaci.

MSI (Mid-Season Invitational), je turnaj pro hráče z celého světa. Jednotlivé regiony, kterých je celkem třináct, pošlou na turnaj své nejlepší zástupce, kteří se poté utkají o titul vítěze MSI. Tentokrát se událost odehraje ve Vietnamu a Tchaj-peji. Kvalifikační a skupinová fáze se totiž bude konat ve vietnamských městech Hanoj a Ho Či Minovo Město. Dále bude klání pokračovat v Tchaj-peji, kde se uskuteční i velké finále. Kvalifikační fázi, jež se skládá ze dvou kol, budete moci sledovat od 1. do 7. května. Po dvoudenním volnu potom 10. května odstartuje skupinová fáze, která potrvá až do 14. května. Závěr soutěže se pak uskuteční o víkendu od 17. do 19. května. 

Dragonblade Talon

Bezplatná rotace šampionů, díky které si můžete každý týden vyzkoušet hned čtrnáct šampionů bez potřeby modré esence či RP, se nyní skládá z Annie, Corkiho, Dr. Munda, Fiory, Karthuse, Kayle, Luciana, Wukonga, Mordekaisera, Siona, Tahm Kenche, Warwicka, Xin Zhaa a Zaca.

Warring Kingdoms Vi

I tento týden můžete využít řadu slev, která kromě pěti šampionů čítá také hned deset skinů. Na to, co si pořídíte tento týden za sníženou cenu, se můžete podívat v následujícím seznamu.

Šampioni:
Janna (242 RP)
Kha’Zix (440 RP)
Fiora (440 RP)
Malphite (242 RP)
Thresh (440 RP)

Skiny:
Warring Kingdoms Azir (975 RP)
Warring Kingdoms Xin Zhao (675 RP)
Warring Kingdoms Vi (975 RP)
Warring Kingdoms Katarina (487 RP)
Warring Kingdoms Jarvan IV (750 RP)
Jade Dragon Wukong (487 RP)
Guqin Sona (487 RP)
Dragonblade Talon (487 RP)
Dragonwing Corki (487 RP)
Lunar Wraith Morgana (487 RP)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *