League of Legends – NOVINKY – Začátek sezóny 2019

Dnes vám přinášíme žhavé novinky ze světa League of Legends. Tvůrci hry nám totiž odhalili plány na novou sezónu, která právě začíná. Nejdříve se podíváme na to, jak získat nějakou tu modrou esenci navíc plněním dalších misí. Pak se také budeme věnovat tomu, co se pro letošní sezónu změnilo v hodnoceném režimu.

Hned od počátku aktualizace 9.2, o které vám přineseme podrobnější informace v sobotu, až do 5. února můžete plnit řadu misí, a získat tak spoustu modré esence. Za úvodní misi můžete odehráním automaticky sestaveného zápasu 5v5 získat upomínkovou ikonu s názvem Sezóna 2019. Dále jsou k dispozici tři mise Úsilí, Dovednosti a Jednota. Za všechny můžete získat 400 modré esence. Pro splnění mise Úsilí musíte odehrát tři zápasy v hodnoceném režimu nebo vyhrát tři utkání na jakékoli frontě. Odměnu za splnění mise Dovednosti získáte, když udělíte 120 000 bodů poškození nebo vyléčíte 30 000 bodů poškození. A v misi Jednota je za úkol odehrát dva zápasy s předem sestavenou skupinou nebo vyhrát tři zápasy ve vyvolávačově žlebu za dobu kratší než 27 minut. Pokud splníte tyto mise, tak se vám odemknou ještě tři další s názvy Sláva, Pomsta a Vzrušení. Za všechny je možné získat dokonce 600 modré esence. V první misi musíte pro obdržení odměny získat sto zářezů či asistencí. V misi Pomsta se snažte vyhrát zápas, ve kterém váš tým ukořistí první prolitou krev nebo zničí první věž. A v misi Vzrušení uspějete tím, že se svým týmem zabijete barona nebo dva draky. Pokud splníte všechny výše uvedené mise, tak získáte prestižní Upomínkovou ikonu Sezóna 2019.

Novinkou v hodnoceném režimu je rozhodně to, že nyní uvidíte svoji provizorní pozici v lize hned po prvním odehraném hodnoceném zápase. Nebojte se, pokud se vám začátek sezóny nepovede. Toto provizorní umístění uvidíte jen vy. Dalším vylepšením je také to, že přibyly hned dvě úrovně, a to železná, která je pod bronzovou, a velmistrovská, která je mezi mistrovskou a vyzyvatelskou. Nový systém se čtyřmi divizemi v každé úrovni by měl podle slov vývojářů vést k lepšímu rozdělení hráčů podle jejich schopností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *