Lego Fortnite – Nové Minihry ve spolupráci s Epic Games

Fortnite a Lego opět spojily své síly a přinášejí hráčům dvě nové minihry: Lego Raft Survival a Lego Obby Fun. Lego Raft Survival je minihra pro více hráčů v rámci Fortnite, kde hráči musí udržet svůj vor na hladině a opravit ho pod palbou děl. Lego Obby Fun je překážková dráha inspirovaná uživatelským kreativním režimem Fortnite, která obsahuje parkourové úrovně a výzvy. Tyto minihry jsou součástí kolekce „Lego Islands“ ve hře Fortnite a nabízejí ochutnávku stavebních zážitků, které budou moci hráči v budoucnu vytvářet.

Hlavní režim Lego Fortnite, který byl spuštěn v loňském roce, nabízí zážitek z přežití a craftingu připomínající hry jako Valheim. Nedávno se dočkal aktualizace pro rybaření a nadále je oblíbeným doplňkem tradičního režimu battle royale hry Fortnite. Společnost Epic Games plánuje v budoucnu představit další zážitky z Lega, včetně možnosti hráčů stavět vlastní výtvory z kostek a postaviček Lega v režimu Creative. Spolupráce Fortnite a Lego byla popsána jako „Minecraft pro éru metaversa“ a nabízí jedinečnou kombinaci stavění a hraní.

Kromě virtuálních zážitků se plánují i fyzické sady Lego na motivy Fortnite. Julia Goldin, vedoucí produktového a marketingového oddělení společnosti Lego, vyjádřila otevřenost k prozkoumání možností uvedení sad Lego s tématikou Fortnite do života. Mezitím bude příští sezóna Fortnite tematicky zaměřena na starořecké hrdiny a mytologii, což do battle royale hry přinese nová dobrodružství.

Kolekce Lego Islands obsahuje dvě prémiové minihry: Lego Raft Survival a Lego Obby Fun. Ve hře Raft Survival mají hráči za úkol udržet svůj vor na hladině a zároveň se vyhýbat dělovým koulím a hledat poklady a materiály na opravu a rozšíření voru. Lego Obby Fun zase nabízí překážkovou dráhu s tématikou Lega, která se inspiruje hrami Lego Friends, Lego City, Lego Ninjago a Lego DreamZzz a nabízí různé výzvy, které prověří dovednosti hráčů.

Společnost Epic Games má v plánu dále vylepšovat zážitek z Lego Fortnite přidáním nových možností budování světa, herních prvků a oblečení podle dalších sad Lego. Společnost také plánuje zpeněžit mapy a umožnit tvůrcům obsahu vytvářet a prodávat vlastní světy Lego v rámci Fortnite. Spolupráce se zřejmě rozšíří o plány na sady figurek a různé motivy Lego, což naznačuje, že Fortnite chce přilákat širokou škálu hráčů.

Spolupráce Fortnite a Lego přinese do hry nové vzrušující zážitky a umožní hráčům užít si stavění a hraní ve světě Fortnite s tématikou Lego. Do budoucna se plánují další doplňky a vylepšení, takže zážitek ze hry Lego Fortnite se bude i nadále rozšiřovat a vyvíjet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *