LEGO Marvel Super Heroes 2 – NOVINKY – superhrdinové se vracejí

18. 05. 2017 Tomáš Cajthaml
1 526 zhlédnutí

Další, tentokrát jasnější oznámení herního provedení MARVEL universa. Tentokrát opět v kostičkovém provedení pojmenovaném LEGO Marvel Super Heroes 2. Opět půjde o tvorbu studia TT Games, opět nás čeká nepřeberné množství hrdinů a opět nás čeká spousta humoru v tomto stavebnicovém světě.

Aby se ovšem vývojáři neopakovali, měli by přijít noví hrdinové, kteří budou zkombinovaní z několika alternativních realit, na kterých si MARVEL velmi vyhrál. Příběh nebude převyprávěním filmových děl jako tomu bylo u LEGO Marvel Avengers. Půjde o novou dějovou linku, která si bude brát inspiraci právě z nespočtu MARVEL počinů a jejich dějových experimentů.

Samozřejmostí jsou hrdinové i ve vizuálních kabátcích z filmového universa, ale půjde i o zcela nové vzhledy známé právě pouze z tištěné předlohy. Takže například nový vzhled asgardského boha Thora z právě připravovaného filmu Thor: Ragnarok by neměl chybět. Stejně tak Black Panther a další. Malý teaser je pouhou ochutnávkou a navnaděním na hlavní trailer, ten vyjde 23. května. Samotná hra by pak měla vyjím v průběhu listopadu 2017.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0