Letní GTA Online update chystá mafiánské hody – NOVINKY

I když je GTA Online již téměř 3 roky starou hrou, zájem o ní neopadá. A to jak ze strany nových přibývajících hráčů, tak ze strany vývojářů, kteří se o hru velmi dobře starají. Například na Vánoce celé Los Santos zasypali sněhem a nebo přidali speciální dodávku a další záležitosti kolem organizací zločineckých akcí a celkově organizovaného zločinu. V létě má navíc přijít aktualizace jménem Further Adventures in Finance and Felony.

gta-online-mafia

Co by měl tento update přinést? Trochu totiž bude navazovat na již vydaný update jménem Executives and Other Criminals, který se soustředil především na možnost založení vlastního gangu nebo zločinecké organizace (mafiánské rodiny). Mohli jste najímat ostatní hráče jakožto spolupracovníky, bodyguardy nebo s nimi přímo jednat.  Ve zmiňovaném Further Adventures in Finance and Felony si budete moci zvolit sídlo, nakupovat podniky ve městě, skladovat nelegální zboží na různých místech a následně ho samozřejmě prodávat, popřípadě válčit s jinými gangy, podobně jako v Grand Theft Auto San Andreas. Musím uznat, že „gang wars“ v GTA San Andreas byly opravdu zábavné a jednalo se o důležitou položku hry. V GTA Online to zřejmě nebude tak obvyklé a hádám, že se jim budete chtít spíše vyhnout.

gta-online-mafia2

Nedílnou složkou nového GTA Online budou jistě nová auta, oblečení a další věci, které má mít každý správný mafiánský boss. Bohužel na oznamovací trailer si musíme ještě nějaký ten moment počkat. Oficiální datum vydání je stanoveno na 7. červen, čili je to již za dveřmi. Celou situaci budeme sledovat a v době vydání vás budeme informovat. Hádám, že Rockstar Games zveřejní ještě plno informací týkajících se tohoto updatu a tak i tak se máme na co těšit. Rozhodně se mi líbí, jak se GTA Online vyvíjí a jak se v něm objevuje plno nových věcí, které můžeme dělat. Teď už jenom vyřešit problémy s hackery a cheatery a bude se jednat o velmi oblíbenou a hranou hru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.