Letošní apríl ve světě gamingu – ZAJÍMAVOSTI

Letošní apríl byl opravdu nabitý a herní studia rozhodně nešetřila humorem. Níže se podíváme na ty nejzajímavější vtipy, se kterými jsme se mohli setkat v letošním roce.

Společnost Blizzard Entertainment na to šla letos chytře. Představila nám video, ve kterém převádí online karetní hru Hearthstone do MMORPG formy. Jednotlivé kartičky tak ožívají a jsou zasazené do 3D světa. Chytrost spočívá v tom, že tento prvoplánově vtipný spot využila jako reklamu na hru World of Warcraft, která pomohla kartičky oživit. Přeci jenom, podtitul Hearthstonu je Heroes of Warcraft.

Razer jako jedna z nejznámějších společností na výrobu kvalitního vybavení pro hráče nezůstala pozadu. Její „vtípek“ se spoléhal doslova na hlad hráčů. Ve svém klipu uvedli úplně nový výrobek nezbytný pro každého hráče počítačových her – toustovač. A aby to nebylo tak obyčejné, toustovač dovede na váš toust vypálit logo Razeru!

panel-2

Studio CD Projekt RED konečně usoudilo, že nemalou pozornost si zaslouží i legendární klisna Klepna ze Zaklínače. Bylo nám tak představeno vtipné video, týkající se jednoho z nejdůležitějších stvoření ve světě Zaklínače. Bez něho by totiž bylo cestování jen nekonečně dlouhé vláčení se krajinou. Spot nám také odhaluje zajímavé zákulisí tvorby, které by si neměl nikdo nechat ujít.

Pobavení fanoušků si neodepřeli ani vývojáři z FromSoftware a samozřejmě k tomu využili očekávaný titul Dark Souls III, jehož vývoj je skoro u konce. V rámci jeho propagace vytvořili trailer na „nadcházející“ film z prostředí třetích soulsů, který zanedlouho vyjde na videokazetách!

f8163d517152bdc3522d8b9869b2ab61-970-80

Mojang se patrně na rok 2016 velmi připravoval a to zejména v souvislosti s technologickým pokrokem. Do hry Minecraft přidal naprosto nezbytné doplňky pro hráčův zážitek, jako jsou brýle pro realitu, smart hodinky, sledovací náramek a bloky sloužící jako USB nabíječka.

League of legends na to šlo ve velkém a v aprílových dnech se proměnilo na League of Draven. Jeden z nejpopulárnějších šampionů se tak dočkal svých pár dnů slávy. Celá hra byla proměněna na jeho motivy, ať už samotní minioni, wardy a také nám byl představen nový Dravenův skin.

Letošního aprílu se zúčastnil opravdu každý. Výše byl sestaven seznam jen těch nejvýraznějších a nejzajímavějších forem, jak si studia „vystřelila“ z hráčů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *