Let’s! Revolution! – Hledání min nové generace?

Hledání min konečně dostalo pořádný upgrade. V tomhle případě od indie studií BUCK a Antfood. A normálně bych se od takové hry držela hodně daleko, protože jsem hledání min nikdy nepochopila a spíš nehledání se to podobalo zběsilému klikání, ale tahle hra má tak skvělé zpracování, že se jí nedá říct ne, takže Let’s! Revolution!.

  • Datum vydání: 19. července 2023
  • Vývojář: BUCK, Antfood
  • Platformy: Microsoft Windows

Upřímně by Let’s! Revolution! asi nepřežilo déle než prvních několik hodin po vydání, kdyby šlo jenom o hledání min. Které je podle mě asi tak zábavné jako sledovat spořič obrazovky. I když je hra zabalená v grafice jako z animáčku se spoustou barev a moc hezkými, plyulými animacemi. Nejspíš proto přidali autoři roguelite elementy a udělali něco trochu zábavnějšího.

Hráč má za úkol sundat Jeho Veličenstvo z trůnu, vzít si zpátky celou zem od jeho patolízalů a vůbec naplnit všechny klasické body epické výpravy za nápravou všeho špatného.

Postavy přeskakují ze čtverečku na čtvereček v procedurálně generovaném světě. Cestu ke svému cíli – městu Beebom – je potřeba volit opatrně. Velice opatrně. Protože miny a další nástrahy, na které nechcete šlápnout.

Hra představuje dva typy dlaždic, ty na které se dá šlápnout a můžete s nimi interagovat a dlaždičky s barevným pozadím. Ty druhé jsou tam jenom do počtu. Ty první mají na sobě číslo a říkají kam nešlapat a kde je cesta. Údajně. K tomu se přidávají různé classy hrdinů, které rozšiřují gameplay svými schopnostmi a dostávají zlaťáky za vyčištění celého pole nebo tahy.

Let’s! Revolution! je super hra, která může být hlavně na začátku dost velkou výzvou pro některé hráče. Třeba když nemáte rádi původní hru, na které to všechno stojí. Ale dá se na to rychle zvyknout a grafické zpracování pomáhá udržet zájem. Na Steamu je bezplatné demo, jinak je hra dostupná na počítače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *