Life of Boris: Super Slav – MOBILNÍ HRY – Nejvýchodnější hra na světě?

22. 11. 2017 Nikola Štěrbová
1 567 zhlédnutí

Videohry se dnes běžně natáčí na YouTube a z těch, kteří je natáčí, se stávají menší nebo větší internetové hvězdy. Přesně takovou hvězdou – velikost posuďte sami – je i Boris. Proslavil se především natáčením hry S.T.A.L.K.E.R., cestováním po východní Evropě a požíráním majonézy. No a když se mu zdálo, že je dost slavný na YouTube vytvořil si vlastní hru – Life of Boris: Super Slav.

Datum vydání:13. listopadu 2017

Vývojář: SneakyBox

Platforma: Android 4.0.3 a vyšší

Většina z nás si při slově Slav, vybaví člověka se silným ruským přízvukem, oblečeného do teplákovky se třemi pruhy na boku, kolem kterého se vznáší zvláštní mrak, páchnoucí jako vodka. Přesně takovým člověkem je Boris a ve hře to jde vidět úplně všude.

Nemusíte se bát žádné sovětské propagandy. Celá hra je v angličtině a pro západní svět dostupná v obchodě Google Play. Samozřejmě zdarma, ale za to plná reklam. Hra vyšla 13. listopadu 2017.

Story mode nabízí pěkně zpracovaný příběh o slavské superstar Borisovi. Všechno začalo tehdy v Černobylu, kdy se uvnitř matrjošky objevil malý Boris. Sám se dostal až do Bělorska jenom s pomocí automobilu LADA, který sloužil jako loď, na řece Dněpr. A když se konečně dostal do Běloruska, poprvé zaslechl dunivé tóny hardbassu a stal se z něj pravý král šašliku.

Upřímně si myslím, že se hra jako taková ani nedá pořádně popsat slovy. Mimo story mode najdete spoustu výzev, které kopírují mobilní hry z minulých let. Například plnění sklenic majonézou je vlastně Cookie Clicker a vyjídání naplněných sklenic se nápadně podobá Step Manii. Ale jde hlavně o tu zábavu. Hra je plná východní kultury a vtipů, které jsou nám Čechům hodně blízké. A hlavně je to úplně něco jiného než hry, na které jsme zvyklý ze západu. Pokud vás hra, alespoň trochu zaujala a jste připraveni ponořit se do světa plného Gopniků, nezapomeňte si hru stáhnout a do komentářů dejte vědět, jak se vám líbila.

Hodnocení 9/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0