Lightyear Frontier – NOVINKY – Farmaření na jiné planetě!

Klasický Farming Simulator je skvělá věc, věrně simuluje chování plodin i strojů a dokáže zabavit na pár dlouhých večerů, ale má jednu nevýhodu. Omezuje se jenom na planetu Zemi a tradiční techniku. Lightyear Frontier nechává tohle všechno za sebou a bere hráče na mimozemskou planetu, kde s pomocí Farmecha můžou rozjet vlastní farmaření za úplně jiných podmínek, než doma.

  • Datum vydání: Bude oznámeno
  • Vývojář: Frame Break, Amplifier Game Invest
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One a Series X/S

Lightyear Frontier nabízí otevřen svět pro jednoho až čtyři hráče, každého vyzbrojeného vlastním Farmechem. Na nové planetě nečeká žádná připravená farma s poli připravenými na osetí. Jediné co máte je kus země a sbíráním surovin a craftěním se dostáváte blíž k tomu, co chcete. Místo pro nové plodiny a zvířata.

Velkou částí hry bude i objevování nových míst a vylepšování vlastního mecha. S tím, jak se postupně učíte nové věci se objevuje potřeba vylepšit mechanického přítele, kterého ovládáte. Na rozlehlé planetě je hned několik biomů a k tomu, aby se do nich hráč dostal, musí udělat nějaké úpravy a vylepšení.

A není náhoda, že je něco takového potřeba. Planeta, na které jinak poklidně farmaříte, má vlastní tajemství. Jestli se ho odvážíte odhalit je jenom na vás, ale vypadá to tak, že v téhle hře nebude nic jenom tak.

Hra bude mít systém dynamického počasí. Ve čtyřech ročních obdobích se budou střídat sněhové přeháňky s deštěm, nebezpečnými bouřkami a naprosto krásným počasím, jako stvořeným k farmaření. A k tomu všemu bude na pozadí hrát vesmírné country.

Lightyear Frontier zatím nemá pevně stanovené datum vydání. Nový trailer potvrdil, že hra půjde nejprve do Early Accessu na Steamu a pro Xbox a až o něco později se dočkáme plné verze. Na Steamu je už teď možnost přidat si hru na Wishlist.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *