LinkedIn – Náborová platforma se chystá udeřit do herního průmyslu!

LinkedIn, populární platforma pro vytváření profesních sítí, se rozšiřuje do světa her. Společnost, kterou vlastní Microsoft, vyvíjí tři pilotní hry s názvy „Queens“, „Inference“ a „Crossclimb“. Cílem zavedení her na LinkedIn je zvýšit zapojení uživatelů do této platformy, která má v současné době více než 1 miliardu uživatelů. LinkedIn plánuje využít trend logických her, který zaznamenal virální úspěch s hrami jako Wordle. Cílem společnosti je přidat do prostředí LinkedIn hry založené na hlavolamech, které poskytnou zábavný zážitek, prohloubí vztahy a podpoří konverzaci mezi uživateli.

Výzkumníci objevili kód, který naznačuje práci společnosti LinkedIn na hrách. Jeden z nápadů, se kterým se experimentuje, zahrnuje uspořádání skóre hráčů podle jejich pracoviště, což umožňuje společnostem soutěžit a hodnotit se podle výkonnosti zaměstnanců. Mluvčí společnosti LinkedIn potvrdil, že společnost vyvíjí hry, ale neuvedl konkrétní datum spuštění. Zmínili, že obrázky sdílené výzkumníky nejsou nejnovější verzí her.

Herní divize společnosti Microsoft, která zahrnuje Xbox, Activision Blizzard a ZeniMax, dosáhla v minulém čtvrtletí tržeb ve výši 7,1 miliardy dolarů, čímž poprvé překonala tržby za Windows. Není však jasné, jakým způsobem a zda vůbec se Microsoft přímo podílí na herním projektu společnosti LinkedIn. Hry jsou na mobilních telefonech a počítačích trvale populární, pokud jde o příjmy a zapojení, a zejména logické hry si získaly značnou oblibu mezi příležitostnými hráči. Neherní platformy v minulosti využívaly popularity logických her ke zvýšení návštěvnosti, a to i před érou internetu.

Společnost LinkedIn neustále zavádí nové funkce, aby vylepšila svou platformu a přilákala více uživatelů. Společnost se zaměřuje na přizpůsobování oblíbených nástrojů profesním potřebám svého publika, od iniciativ v oblasti online vzdělávání a profesního rozvoje až po publikování a zpravodajství a integraci dalších videopřístrojů. Přidání her je zajímavým krokem, jehož cílem je zajistit rovnováhu mezi volnočasovou a profesionální hodnotou platformy.

Integrace her by mohla uživatelům LinkedIn přinést nejen odpočinek a zábavu, ale také usnadnit a posílit profesní vztahy, podnítit konverzace a interakce. Konkrétní datum spuštění herní sekce na LinkedIn zatím nebylo oznámeno, ale jedná se o zajímavý vývoj, který diverzifikuje obsah platformy a potenciálně osloví širší základnu uživatelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *